Amazing Deals
In this category, you will always find products at extremely low prices. We regularly update and add to our selection of bargains and other great deals. See for yourself how low the prices are at Alza!
All from 49,871
LIMARA PLUS Hay with Added Carrot 60L/2kg
Amazing Deal
98,-
Save 25,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Rodent Food - designed for chinchillas, rabbit, hamster, guinea pig, degu and dwarf rabbit, hay, 7,53% protein, 27,74% fibre
LAMART Enamel saucepan with lid 16cm, 2L HARD LT1277
Discounted -31 %
259,-
378,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Casserole Pot - material: enamel, inner surface: enamelled, diameter: 16cm, volume: 2l, suited for gas, electric, induction and glass-ceramic cookers, dishwasher-safe
Péťa poznává barvy a zvuky
Amazing Deal
199,-
Save 24,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kniha
Concept RK4120
Amazing Deal
879,-
Save 120,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Kettle volume: 1.7l, power: 2200W, material: glass, filter, led light, swivel base and hidden spiral, type of filter: removable, black and silver
ARIANA GRANDE God Is A Woman EdP 30 ml
Amazing Deal
519,-
Save 53,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum women´s - 1,730 Kč/100 ml
Hasbro Star Wars Episode III Black Series - 20th Anniversary Aayla Secura 15 cm
Discounted -20 %
775,-
972,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Figure - action, motif: Star Wars, 15 cm height, material: plastic
Thule Wingbar Silver MERCEDES BENZ EQC 5-dr SUV 20- for fixed fixing points
Amazing Deal
6,379,-
Save 1,411,-
In stock > 5 pcs
Roof Racks for fixed points, material aluminium, bar length 127cm, maximum load 75kg, colour: silver, lockable
Clementoni Soft Clemmy Set of 9 Soft Blocks
Amazing Deal
209,-
Save 40,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Kids’ Building Blocks -, suitable from 6 months
YANKEE CANDLE Signature 2 Wicks Pumpkin Cinnamon Swirl 368 g
Amazing Deal
529,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 144 Kč/100 g
Bery Jones Cashew nuts BIO 500g
Great price
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 500 g - 498 Kč/1 kg
Severochema Thinner C6000 4 l
Amazing Deal
499,-
Save 160,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Thinner - for dilution of nitrocellulose and some synthetic (to be pre-tested) coatings applied by brush, spray and dipping, for use wherever the use of C 6000 thinner is...
AlzaErgo Table ET2, black + tabletop 120x80cm, white oak laminate
Great price
8,889,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Height Adjustable Desk - electrically adjustable, width 100–160 cm, height 73–123 cm, 1 motor with a speed of 38 mm/s and a noise level of up to 50 dB, button control, memory for...
Sokol Falco Rony Mono Salmon with Carrot and Broccoli 400g
Amazing Deal
78,-
Save 11,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Canned Dog Food for all breeds with low with normal activity, animal protein 14%, fat (fish) 13%, grain-free, without conservants and hypoallergenic - 19.50 Kč/100 g
AlzaCafé White ceramic mug 320ml
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mug - for filtered coffee, cappuccino, or lungo, elegant matte white surface with AlzaCafé-style print, glossy yellow interior glaze, ceramic, 320ml capacity - 199 Kč/1 pc(s)
Světlo a zvuky - Vánoční kniha
Amazing Deal
379,-
Save 40,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kniha
Siguro Canberra R750SU
Discounted -23 %
999,-
1,299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Kettle volume: 1.5l, power: 2200W, material: stainless steel, dual coat, strix connector, lcd display, swivel base, hidden spiral and cable storage compartment, type...
URIAGE Thermal Micellar Water 250 ml
Amazing Deal
219,-
Save 150,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Micellar Water -, removes make-up and cleanses - 88 Kč/100 ml
Star Wars Black Series Archive - Princess Leia Organa - action figure
Discounted -35 %
669,-
1,039,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Figure - action, motif: Star Wars, 15 cm height, with moving limbs
Thule Wingbar Silver MERCEDES BENZ E-Class (W214) 4-dr Sedan 24- for fixed fixing points
Amazing Deal
6,379,-
Save 1,411,-
In stock > 5 pcs
Roof Racks for fixed points, material aluminium, bar length 127cm, maximum load 75kg, colour: silver, lockable
Clementoni Soft Clemmy Sensory Fox Car with 4 Blocks
Amazing Deal
178,-
Save 21,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Kids’ Building Blocks -, suitable from 6 months
BabyOno Scented Disposable Diaper Bags 100 pcs
Amazing Deal
76,-
Save 38,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nappy Bags - diaper bags with soft, pleasant smell, are coloured blue, to hide the contents, opening patent for use at home and on the go, 100 pcs per pack - 0.76 Kč/1 pc(s)
Kabinet electronic target
Amazing Deal
1,899,-
Save 400,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Dartboard Kabinet electronic target
Relaxing armchair DALLAS, grey
Discounted -22 %
599,-
777,-
In stock > 10 pcs
Garden Armchair - steel, maximum load 90kg, dimensions: 175×65×110cm, folding, adjustable
AlzaErgo Table ET2 Black + Top TTE-12 120x80cm White Laminate
Great price
8,689,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Height Adjustable Desk - electrically adjustable, width 100–160 cm, height 73–123 cm, 1 motor with a speed of 38 mm/s and a noise level of up to 50 dB, button control, memory for...