Free
delivery
Amazing Deals
In this category, you will always find products at extremely low prices. We regularly update and add to our selection of bargains and other great deals. See for yourself how low the prices are at Alza!
All from 49,551
AlzaEco Washing Papers colour (100 washes)
Great price
579,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Laundry Sheets - alternative to washing powders, gels and capsules, the power of concentrated detergent is in every washcloth, for washing all types of coloured and black laundry,...
Campgo Shadow Guard 3
Great price
3,599,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tent - family tent for 3 persons, 2 entrances, anterooms with floorboards, PolarNight inner material for comfortable sleep and temperature, water column 7 000 mm (subfloor), 5 000...
CF GROUP CF Frame 3,05 × 0,91 m blue
Amazing Deal
2,490,-
Save 900,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Pool - reinforced construction, circular shape with a diameter of 3,05m, pool height: 0,91m, without filtration
AlzaErgo Table ET3 Essential black + top 160×80 cm laminate black
Great price
6,379,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Height Adjustable Desk - manually adjustable, width 86–133cm, height 70–118cm, folding crank (can be hidden under the desktop), lifting speed 16mm/turn, two 2-segment legs, steel...
LAMART Enamel saucepan with lid 16cm, 2L HARD LT1277
Discounted -31 %
259,-
378,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Casserole Pot - material: enamel, inner surface: enamelled, diameter: 16cm, volume: 2l, suited for gas, electric, induction and glass-ceramic cookers, dishwasher-safe
Somatologie: pro předmět Základy anatomie a fyziologie člověka,3., přepracované a doplněné vy
Amazing Deal
339,-
Save 43,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kniha
CONCEPT VA0060 PROFI
Amazing Deal
2,699,-
Save 300,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vacuum Sealer - welder film, power of 130W, max sealing width of 2,8cm, number of bags in pack: 1 pc(s), pulse extraction and marinating
VICTORIA'S SECRET Midnight Bloom 250 ml
Amazing Deal
449,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Spray - 250 ml volume - 180 Kč/100 ml
ŠKODA SCALA rubber mats - rear
Amazing Deal
510,-
Save 70,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Car Mats - rubber, set contains 2 pc(s)
Les Déglingos Plush stingray, mother and baby, mint
Discounted -21 %
899,-
1,139,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Soft Toy - for boys and girls, stingray height 67cm, suitable from Birth
WOODWICK Spiced Blackberry 609 g
Amazing Deal
649,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit, spicy and sweet scent, - 107 Kč/100 g
Bery Jones White Quinoa 1kg
Great price
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - quinoa, - 149 Kč/1 kg
ROJAPLAST Working Goat Professional
Amazing Deal
500,-
Save 99,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Saw Horse - material natural beech, dimensions 75 × 46 × 79.5 cm, load capacity 100 kg
AlzaErgo Table ET3 Essential black + top 120×80 cm laminate black
Great price
5,689,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Height Adjustable Desk - manually adjustable, width 86–133cm, height 70–118cm, folding crank (can be hidden under the desktop), lifting speed 16mm/turn, two 2-segment legs, steel...
MACENAUER Glossy Sand, Black, 5kg
Amazing Deal
314,-
Save 75,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Aquarium Sand - 63 Kč/1 kg
ORION Glass clip jar 0,75 l Gothika
Discounted -46 %
199,-
369,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Storage Jar - material: glass, volume 0,75 l, silicone sealing, dishwashers and lednice, dimensions: 10cm×10cm×14cm, 1 pc(s)
Pomocnice odvedle
Amazing Deal
339,-
Save 72,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kniha
Tefal IT8480E1 Pro Style Care
Amazing Deal
3,999,-
Save 1,000,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Garment Steamer - power consumption 2000 W, soleplate material: ceramics, fast heating, container volume 1300 ml, cable length 1,8 m, colour: black, pink and grey
PANDORA Camera, Heart and Compass 792703C01 (925/1000 silver, 2.2g)
Amazing Deal
1,499,-
Save 199,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Charm -, enamelled, setting: cubic zirconia, material is silver, weight: 2,2 g, Pandora jewelry (delivered with a box and certificate)
Nexen N*blue HD Plus 185/65 R15 88 T
Amazing Deal
1,255,-
Save 149,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Summer tyre for passenger cars, speed index: H (do 210 km/h), load index: 88 (up to 560 kg), noise level: 70dB (class 2), wet grip: C, fuel efficiency: C
Metal Earth 3D puzzle Aircraft Messerschmitt BF-109
Discounted -33 %
129,-
195,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
3D Puzzle , 21 pieces in package, theme: aircraft, suitable from 14 years
CRAZE Inkee with surprise Beach Unicorn
Amazing Deal
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath bomb - sweet popcorn, for children, relaxation, formula: vegan
Bery Jones Giant Raisins 1kg
Great price
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - raisin, 1000 g - 169 Kč/1 kg