Amazing Deals
In this category, you will always find products at extremely low prices. We regularly update and add to our selection of bargains and other great deals. See for yourself how low the prices are at Alza!
All from 49,681
Stormred Shaker blue, 700 ml
Great price
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shaker - with a volume of 0,7l, colour: blue
J. A. D. TOOLS Pick 2,5 kg black with handle
Amazing Deal
298,-
Save 61,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pickaxe - 2,5 kg, black, with handle
AlzaErgo Table ET2 white + bamboo top 140×80 cm
Great price
10,190,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Height Adjustable Desk - electrically adjustable, width 100–160 cm, height 73–123 cm, 1 motor with a speed of 38 mm/s and a noise level of up to 50 dB, button control, memory for...
Velxara Balanced Dry FM Dog Adult Monoprotein Turkey & Rice 12 kg
Amazing Deal
1,149,-
Save 234,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Dog Kibble for all breeds with low with normal activity, meat content in dry matter 26%, fat (poultry) 15%, with Joint Nutrition, yeast, contains yucca and linseed - 96 Kč/1 kg
Tefal Optima 2.8 l container N1141310
Discounted -27 %
399,-
549,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Storage Jar - material: plastic, volume 2,8 l, silicone sealing, dishwashers, dimensions: 16cm×9,9cm×28,3cm, 1 pc(s)
Somatologie: Učebnice pro střední zdravotnické školy, 2., doplněné vydání
Amazing Deal
299,-
Save 50,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kniha
Niceboy ION Sonic Kids
Amazing Deal
379,-
Save 120,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - sonic, 60000 movements per minute, 3 modes, timer and battery indicator, spare heads:
AVENE Soothing Eye Care 15 ml
Discounted -22 %
389,-
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 2,593 Kč/100 ml
Thule Wingbar Black VOLKSWAGEN Caravelle (T6) 4-dr Bus 15- for T-Groove
Amazing Deal
7,679,-
Save 1,311,-
In stock > 5 pcs
Roof Racks for fixed points, material aluminium, bar length 150cm, maximum load 75kg, lockable
Wiky Doctor's Set in a Case 35.5×18×47cm
Discounted -31 %
204,-
299,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Kids Doctor Briefcase
WOODWICK Frasier Fir 609 g
Amazing Deal
699,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh and wood scent, - 115 Kč/100 g
Bery Jones Hazelnut kernels peeled, roasted, 1kg
Great price
649,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and shelled hazelnut, 1000 g - 649 Kč/1 kg
BOSCH Professional Angle grinder electric 125 mm GWS 17-125 S 0.601.7D0.300
5,790,-
In stock > 5 pcs
Angle Grinder - power input 1700W, disc diameter 125mm, max. speed 11,500rpm, additional handle and dust filter, dimensions 26.5 × 10.8 × 32.7cm (W×H×D), weight 2.2kg, service key...
AlzaErgo Table ET2 Essential black + top 160×80 cm laminate black
Great price
7,879,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Height Adjustable Desk - electrically adjustable, height 71–121cm, width 85–129cm, 1 motor with a speed of 25mm/s and a noise level of up to 50dB, anti-collision system with 3...
Tamer EASYLONG TWIST Rope Leash, Medium Dog, Lila Viki, 3m
Amazing Deal
1,029,-
Save 115,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Leash for dogs, rope, length: 300cm, leash width: 0.8cm, up to 100kg, material: polyester, violet colour, for medium breeds
Tognana STARS&STRIPES Set of low glasses 6 pcs
Discounted -34 %
361,-
549,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Glass - 60 Kč/1 pc(s)
Záhadná oběť: Pátý případ Kate Marshallové
Amazing Deal
349,-
Save 41,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kniha
Siguro Cosy Warmth M450Y
Great price
1,299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Heated Vest - 9 levels of heating intensity, 1-9 hour timer, material flannel and fleece, machine washable, power input 120 W, double insulation protection, safety fuse against...
PANDORA 796457CZ
Amazing Deal
979,-
Save 139,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Charm -, setting: cubic zirconia, material is silver, weight: 5,7 g, Pandora jewelry (delivered with a box and certificate)
Thule Wingbar Black VOLKSWAGEN Caravelle (T5) 4-dr Bus 03-09 for T-Profile
Amazing Deal
7,679,-
Save 1,311,-
In stock > 5 pcs
Roof Racks for fixed points, material aluminium, bar length 150cm, maximum load 75kg, lockable
Mideer Alphabet Puzzle 52 Pieces
Discounted -25 %
299,-
399,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wooden Puzzle , 52 pieces in package, theme: alphabet, characteristics: floor, suitable from 5 years
WOODWICK White Teak 609 g
Amazing Deal
649,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh and wood scent, - 107 Kč/100 g
Bery Jones almonds in strawberry yoghurt 200g
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - original recipe of almonds in strawberry yoghurt, in a stylish resealable kraft bag, perfectly balanced taste of almonds and yoghurt, containing a variety of minerals...
FIELDMANN Electric string mower FZS 2505-E
Discounted -20 %
829,-
1,049,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Strimmer - electric motor, 550 W, working width: 300 mm, string cutting system, weight: 2,3 kg