Amazing Deals
In this category, you will always find products at extremely low prices. We regularly update and add to our selection of bargains and other great deals. See for yourself how low the prices are at Alza!
All from 49,541
ELÍZ EAP 320 UV WIFI
Discounted -24 %
4,699,-
6,199,-
In stock 1 pcs
Air Purifier air delivery rate: 320m3/h, power consumption: 80W, recommended room size: 50m2, maximum noise level: 55 dB(A), minimum noise level: 29 dB(A), hepa, dust,...
AVEENO Baby Dermexa Moisturising Wash Gel 250 ml
Amazing Deal
309,-
Save 20,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Shower Gel - - 124 Kč/100 ml
Thule Wingbar Silver CITROËN Jumpy 4-dr Van 16- for fixed fixing points
Amazing Deal
6,379,-
Save 1,411,-
In stock > 5 pcs
Roof Racks for fixed points, material aluminium, bar length 150cm, maximum load 75kg, colour: silver, lockable
Sparkys City Service Car – 1:14 Horse Transport
Amazing Deal
465,-
Save 134,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Plastic Model - suitable boys, suitable from 3 years
GARNIER Olia 6.3 Golden light brown
Great price
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing for professional use only - 80 Kč/100 ml
GLOX Massage Gun GLOXV1S
Discounted -20 %
799,-
999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Gun - 6 heads, 6 speeds, amplitude: 8mm, battery life of 7 h, weight: 480g
EXTOL INDUSTRIAL Walk-behind mower AKU 60V 8795721, without AKU
Amazing Deal
9,990,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Cordless Lawn Mower - drum, with travel, cutting width: 510mm, volume of collection box: 60l, mulching, side ejection and ball bearings
Esselte ECO 8 x 32.7 x 23.3cm, Brown-green
Amazing Deal
from
26,-
Save 7,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Archive Box usage A4, cardboard material, with cutouts, box colour - green and brown, volume 6,1 l, height 32,7 cm, width 8 cm, depth 23,3 cm
Kiwi Walker 4elements Coffee Wood, size M 16-18cm
Amazing Deal
179,-
Save 48,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wood Chew 4elements Coffee Wood, size M 16-18cm
LAVA Metal Cast iron grill pan with lid, green, 28 × 28 cm
Discounted -27 %
1,599,-
2,199,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Pan - grill, cast iron, enamel, square, compatible with electric, gas, glass-ceramic and induction cooktops, oven safe and non-stick surface, enamelled exterior surface, cast iron,...
Domácí krabičková dieta 7000 kJ: Recepty a jídelníčky na 7000 kJ, a téměř bez vážení
Amazing Deal
199,-
Save 21,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kniha
Gorenje SVC216210FFIIW
Amazing Deal
3,499,-
Save 500,-
In stock 2 pcs
Upright Vacuum Cleaner - Carpets, Hard floors, Linoleum, Floating floors and Smooth floorings, charging time: 4 h, battery type: Li-ion, battery capacity: 2000 mAh, power...
Dear Klairs Fundamental Ampule Mist
Amazing Deal
499,-
Save 143,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mist - immediate brightening and skin tone unifying effect
Thule Wingbar Silver FORD Transit Custom 4-dr Van 13-18 for fixed fixing points
Amazing Deal
6,379,-
Save 1,411,-
In stock > 5 pcs
Roof Racks for fixed points, material aluminium, bar length 150cm, maximum load 75kg, colour: silver, lockable
Rappa Plush Coypu 24 cm
Amazing Deal
307,-
Save 72,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Soft Toy - for boys and girls, beaver height 24cm, suitable from 1 month
ESPEON Nitril Sparkle pearlescent purple sized. S, 100 pcs
Amazing Deal
199,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Medical Gloves - 1.99 Kč/1 pc(s)
Bery Jones Roasted salted peanuts 500g
Great price
89,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted, salted and shelled peanuts, 500 g - 178 Kč/1 kg
EINHELL Professional Compact Cordless Impact Wrench TP-CW 18/350-C BL - 4510058 (1×3Ah Sealed), 4510
Discounted -20 %
4,629,-
5,790,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Impact Wrench aku, mounting type: impact joint 1/2", 350 Nm torque
OXYBAG Mesh envelope with zipper A5 - PASTELINI pink
Amazing Deal
79,-
Save 8,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Document Folder - folder, up to A5 paper size, Textile, pink colour
Flexi New Classic S rope 5 m/12 kg red
Amazing Deal
220,-
Save 34,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Leash for dogs, automatically retractable, length: 500cm, up to 12kg, material: nylon and plastic, red colour, for small breeds
Duo Herb Mug Hummingbird 400 ml
Discounted -27 %
313,-
433,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Mug - material: ceramics, microwave and dishwasher safe, 400ml, colour, 1 pc(s) in pack - 313 Kč/1 pc(s)
Minipohádky: Perníková chaloupka
Amazing Deal
199,-
Save 20,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kniha
Medivon Collar Grand
Amazing Deal
4,769,-
In stock 1 pcs
Massage Collar - on his neck, back and shoulders, massage machine, also for pain management, relaxation, relieve muscle stiffness, hot therapy, shiatsu massage and roller massage,...
AZZARO Chrome Set EDT a sprchový gel 125 ml
Discounted -25 %
1,069,-
1,429,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Perfume Gift Set - includes a 50ml citrus aromatic EDT and a 75ml shower gel