Shower & Bath
Shower & Bath – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 1,093
NIVEA MEN Fresh Ocean 250 ml
85,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, regenerating and soothing, perfect for: dry skin, alcohol-free and...
KNEIPP Shower Trio for Men Set 225 ml
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains 3 × 75 ml shower gels
LE PETIT MARSEILLAIS Shower Gel Organic White Peach & Nectarine 400 ml
Great price
93,-
Save 6.90
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising and nourishing, no artificial colours and ph neutral, 400 ml volume - 23 Kč/100 ml
JOHNSON´S BABY Comfort Touch bath and washing gel 2in1 500 ml
149,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Shower Gel - - 30 Kč/100 ml
CRAZE Draco box
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath bomb - cola, for children, cleaning and relaxation, formula: vegan - 6.10 Kč/100 g
Nobilis Tilia Baby bath foam Matylda 200 ml
289,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for children, cleaning, 200 ml volume - 145 Kč/100 ml
MOSCHINO Toy 2 Bubble Gum Bath & Shower Gel 200 ml
479,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, 200 ml volume - 240 Kč/100 ml
JOHNSON'S BABY bubble bath and washing gel 2in1 500 ml
129,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for children, moisturising, 500 ml volume - 26 Kč/100 ml
STR8 Red Code Doypack 550 ml
89,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, regenerating and soothing, perfect for: cracked skin and dry skin,...
MUSTELA Gentle cleansing body and hair gel with organically grown avocado 200 ml
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Shower Gel - - 115 Kč/100 ml
NIVEA Baby shower gel for the whole body and hair 200 ml
Great price
83,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Shower Gel - - 42 Kč/100 ml
ZIAJA Cream Shower Soap Silk Proteins 500 ml
Discounted -9 %
67,-
74,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Cream - for both women and men suitable for sensitive, oily, normal, combination and dry skin, cleaning, ideal for dry skin, 500 ml volume - 13.40 Kč/100 ml
Allnature Epsom Salt Mint 1 kg
from
101,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt - Epsom, cleaning, exfoliating, moisturising, relaxing, muscle relaxation and relaxation, use: women's and men's, weight: 1000 g - from 11.90 Kč/100 g
TESORI d'ORIENTE White Musk Bath Cream 500 ml
119,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for women and men, cleaning, moisturising and relaxation, 500 ml volume - 24 Kč/100 ml
RADOX Feel Relaxed 225ml
69,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, 225 ml volume - 31 Kč/100 ml
FA MEN Xtra Cool 2in1 400 ml
106,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and refreshing, formula: vegan, 400 ml volume - 27 Kč/100 ml
AVEENO Soothing Bath Soak 8 × 42 g
389,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt - dermo, moisturising, hypoallergenic and regenerating, use: women's and men's, weight: 336 g - 49 Kč/pcs - from 116 Kč/100 g
Saloos Organic Calendula Foam for children 150 ml
Discounted -7 %
239,-
259,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - aloe vera, for children, nourishing, formula: vegan, 150 ml volume - 159 Kč/100 ml
FA MEN Spicy Bergamot 400 ml
106,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, formula: vegan, 400 ml volume - 27 Kč/100 ml
FELCE AZZURRA Classico Bath Foam 650 ml
78,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for women and men, cleaning, moisturising and softening, 650 ml volume - 12 Kč/100 ml
LACTOVIT Shower Gel Regenerating LactoUrea 300 ml
59,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for sensitive and dry skin, cleaning and relaxation, perfect for: dry skin, alcohol-free and no artificial colours, 300 ml volume - 19.67 Kč/100 ml
STR8 Game Doypack 550 ml
89,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, regenerating and soothing, perfect for: cracked skin and dry skin,...
DEXERYL Wash Oil 200 ml
Discounted -9 %
199,-
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Oil - unisex for children, suitable for dry skin, cleaning and soothing, fragrance-free, suitable for anti-itching and dry skin, dermo, 200 ml volume - 100 Kč/100 ml
LE PETIT MARSEILLAIS Organic Raspberry & Peony Cream Shower Gel 400 ml
Great price
98,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising and nourishing, no artificial colours and ph neutral, 400 ml volume - 25 Kč/100 ml
In the category Shower & Bath on Alza.cz, we currently have a total of 1094 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Prípravky na sprchovanie
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Tisztálkodás