Shower & Bath
Shower & Bath – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 1,099
FLOID Citrus Spectre 500 ml
134,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, refreshing, alcohol-free, 500 ml volume - 27 Kč/100 ml
DERMOVITAL Olive Oil 100 g
30,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bar Soap - suitable for normal skin, cleaning, for everyday use, aluminium-free, weight 100 g - 30 Kč/100 g
Athena's Erboristica Natural Shower Gel Green Tea – Energy and Freshness 400ml
229,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Shower Gel - unisex, suitable for sensitive, normal and dry skin, moisturising, regenerating and refreshing, perfect for: dry skin, paraben-free and silicone-free, formula: vegan,...
Athena's Erboristica Natural Shower Gel Sweet Almond Oil – Softness and Hydration 400ml
229,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Shower Gel - for women, suitable for sensitive, normal and dry skin, moisturising and softening, perfect for: dry skin, paraben-free and silicone-free, formula: vegan, 400 ml...
Athena's Erboristica Natural Shower Gel Camelia Japonica – for hydration and a moment to yourself 40
229,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Shower Gel - for women, suitable for sensitive, normal and dry skin, moisturising and softening, perfect for: dry skin, paraben-free and silicone-free, formula: vegan, 400 ml...
Athena's Erboristica Patchouli & Neroli Natural Shower Gel – Vitality and Velvety Softness 400ml
229,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Shower Gel - unisex, suitable for sensitive, normal and dry skin, moisturising, refreshing and relaxation, perfect for: dry skin, paraben-free and silicone-free, formula: vegan,...
DERMOVITAL Clay 100 g
30,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bar Soap - suitable for normal skin, cleaning, for everyday use, aluminium-free, weight 100 g - 30 Kč/100 g
YVES ROCHER Seaweed & Sea Butter 400 ml
-10 % off new
179,-
New 199,-
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising and relaxation, no artificial colours, paraben-free and sulphate-free,...
Almara Soap Šumivý a barvicí koupelový prach do vany se sladkou vůní žvýkaček - bubble gum, 180 g
Discounted -12 %
289,-
329,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Bath Additives - 161 Kč/100 g
Athena's Erboristica Natural Shower Gel Bergamot & White Fir – Hydration and Fragrant Foam 400ml
229,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Shower Gel - unisex, suitable for sensitive, normal and dry skin, moisturising, regenerating and refreshing, perfect for: dry skin, paraben-free and silicone-free, formula: vegan,...
IDA WARG Vitalizing Enzyme Body Peeling 125 ml
451,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Foam - with intense moisturizing effect, long-lasting pleasant aroma - 361 Kč/100 ml
Almara Soap Šumivý a barvicí koupelový prach do vany se šťavnatou ovocnou vůní - bubble soda, 180 g
Discounted -12 %
289,-
329,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Bath Additives - 161 Kč/100 g
NOBILIS TILIA For Men 200ml
New arrival
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for normal skin, cleaning, moisturising and refreshing, active ingredients include glycyrrhetinic acid, no artificial colours and ph neutral, 200 ml...
DAISE Love Me Flower Power 85g
149,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath bomb - for women - 175 Kč/100 g
Little Butterfly London Bubbles in the Breeze 100ml
New arrival
370,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Bath Foam - for children, moisturising, hypoallergenic, nourishing, softening and soothing, formula: vegan, 100 ml volume - 370 Kč/100 ml
Little Butterfly London Bubbles in the Breeze 200ml
New arrival
595,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Bath Foam - for children, moisturising, hypoallergenic, nourishing, softening and soothing, formula: vegan, 200 ml volume - 298 Kč/100 ml
DAISE Disco 85g
149,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath bomb - for women - 175 Kč/100 g
FRANK BODY Ceramide Barrier Body Wash 75 ml
Great price
279,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for dry skin, moisturising, smoothing and refreshing, perfect for: anti-itching, irritated skin and dry skin, silicone-free, sulphate-free and with...
FRANK BODY Triple Acid Body Wash 75 ml
559,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for normal, combination and dry skin, antibacterial, cleaning and exfoliating, perfect for: for acne, no artificial colours and allergen-free,...
COLLISTAR Body Toning Moisturizer 200 ml
479,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Gel - for men, cleaning, suitable for sensitive, normal, combination, dry and mature skin, paraffin-free, vegan, applicable for: dry skin, 200 ml volume -...
BADEFEE activated charcoal 70 g
199,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for normal skin, moisturising and nourishing, active ingredients include activated carbon, aloe vera, shea butter and cocoa butter, paraben-free...
INDULONA Original 600ml
New arrival
119,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Cream - for women, moisturising, 600 ml volume - 19.83 Kč/100 ml
STR8 Game Shower Gel 400 ml
Amazing Deal
89,-
Save 10.90
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and softening, perfect for: dry skin, 400 ml volume - 22 Kč/100 ml
OLD SPICE Bearglove 3in1 1000 ml
Discounted -25 %
214,-
289,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Shower Gel - for men, suitable for normal skin, cleaning, softening and refreshing, no artificial colours, paraben-free, phthalate-free and aluminium-free, 1000 ml volume -...
In the category Shower & Bath on Alza.cz, we currently have a total of 1097 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Prípravky na sprchovanie
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Tisztálkodás