Shower & Bath
Shower & Bath – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 1,098
Rudy Profumi Maioliche Shower gel/bath foam ADRIATICO, 250 ml
200,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Shower Gel - unisex, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, perfect for: dry skin, 250 ml volume - 80 Kč/100 ml
Rudy Profumi Maioliche Shower gel/bath foam VERSILIA , 250 ml
200,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Shower Gel - unisex, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, perfect for: dry skin, 250 ml volume - 80 Kč/100 ml
Rudy Profumi Maioliche Shower gel/bath foam SICILIAN ORANGE BLOSSOM , 250 ml
200,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Shower Gel - unisex, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, perfect for: dry skin, 250 ml volume - 80 Kč/100 ml
Rudy Profumi Maioliche Shower gel/bath foam SARDINIAN SUN , 250 ml
200,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Shower Gel - unisex, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, perfect for: dry skin, 250 ml volume - 80 Kč/100 ml
Rudy Profumi Maioliche Shower gel/bath foam ITALIAN OLIVE OIL, 250 ml
200,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Shower Gel - unisex, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, perfect for: dry skin, 250 ml volume - 80 Kč/100 ml
Suntribe Natural gentle shower gel with peach extracts 200 ml
339,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Shower Gel - for women for children, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, nourishing and softening, perfect for: dry skin,...
BIOVENE Cotton Candy Burrito 250ml
New arrival
139,-
On the way > 5 pcs
Expected 01/10/2026
Shower Foam - with intense moisturizing effect, long-lasting pleasant aroma - 56 Kč/100 ml
BIOVENE Lucky Mango Ice Cream 250ml
New arrival
139,-
On the way > 5 pcs
Expected 01/10/2026
Shower Foam - with intense moisturizing effect, long-lasting pleasant aroma - 56 Kč/100 ml
URIAGE Xémose Gentle Cleansing Syndet 500 ml
529,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - unisex, suitable for dry skin - 106 Kč/100 ml
SVR Topialyse Gel Lavant 1 l
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - suitable for dry skin, cleaning, moisturising, hypoallergenic, protective and soothing, perfect for: irritated skin and dry skin, formula: dermo, 1000 ml volume -...
URIAGE Xémose Gentle Cleansing Syndet 200 ml
239,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for dry skin, cleaning, moisturising, regenerating, nourishing and soothing, active ingredients include shea butter and urea, perfect for: dry...
MONTBLANC Explorer Extreme Shower Gel 150 ml
319,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, cleaning, 150 ml volume - 213 Kč/100 ml
TOMAS ARSOV Cucumber Tea Rose Lychee 200 ml
New arrival
219,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for normal skin, cleaning and moisturising, 200 ml volume - 110 Kč/100 ml
Axe Excite XL shower gel for men 400ml
Great price
from
87,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising and regenerating, alcohol-free, 400 ml volume - from 25 Kč/100 ml
BULLDOG Original Shower Gel 500 ml
Great price
169,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, alcohol-free, no artificial colours, silicone-free and sulphate-free, formula: vegan,...
AXE Shower Gel Dark Temptation 250 ml
Amazing Deal
from
70,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising and relaxing, no artificial colours, 250 ml volume - from 32 Kč/100 ml
LA ROCHE-POSAY Lipikar Syndet AP + Gentle Shower Gel, 400ml
489,-
Currently Unavailable
Shower Gel - unisex, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising and soothing, active ingredients include niacinamide, perfect...
KNEIPP Lavender Dreaming Bath Salt 500 g
169,-
Currently Unavailable
Bath Salt - vegan, regenerating and soothing, use: women's and men's, weight: 500 g - 34 Kč/100 g
PALMOLIVE Memories of Nature Sunset Relax Shower Gel, 500ml
from
93,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising and nourishing, 500 ml volume - from 22 Kč/100 ml
URIAGE Xémose Cleansing Soothing Oil 200 ml
Amazing Deal
192,-
Currently Unavailable
Shower Oil - for women, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising, regenerating, nourishing, softening and soothing,...
CREMO Italian Bergamot 473 ml
499,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, cleaning, moisturising and softening, 473 ml volume - 105 Kč/100 ml
CREMO Palo Santo 473 ml
469,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, suitable for normal skin, moisturising, softening and refreshing, 473 ml volume - 99 Kč/100 ml
RITUALS The Ritual Of Sakura Sensational Foaming Shower Gel 200 ml
Great price
259,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, brightening and softening, no artificial colours, paraben-free and silicone-free,...
HiPP Babysanft Washing foam Duck 250 ml
179,-
Currently Unavailable
Bath Foam - for children, cleaning, moisturising, softening and softening, formula: vegan, 250 ml volume - 72 Kč/100 ml
In the category Shower & Bath on Alza.cz, we currently have a total of 1098 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Prípravky na sprchovanie
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Tisztálkodás