Soaps Brno - Střed
This page includes all products from category Soaps that are in stock in our store Brno - Střed.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 6
SANYTOL Disinfectant soap moisturizing 250 ml
Amazing Deal
67,-
Save 7.90
27 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial, cleaning, moisturising and hypoallergenic, with pump and for everyday use,...
DETTOL With Lavender extract 500 ml filling
Great price
99,-
Save 20,-
19.80 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and moisturising, for everyday use, no artificial colours, lavender fragrance, unisex, volume...
SANYTOL disinfecting gel 75 ml
Great price
83,-
111 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antibacterial Gel on hand - 111 Kč/100 ml
FROSCH Liquid Soap Aloe Vera 500ml
from
80,-
17.80 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, for everyday use, active substances include aloe vera, no artificial colours,...
DETTOL Kids Contactless Soap Dispenser Adventurer 250ml
309,-
1,236 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Soap Dispenser –, contactless
ORION Soap dispenser glass/UH 0,55 l
96,-
175 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Soap Dispenser - manual, freestanding, transparent colour, glass, square shape of the base, volume 550 ml, tank sight glass included, dimensions 18,5 × 7,5 × 7,5 cm (H×W×D)