Alza Benefit slevy - Solid Antiperspirants
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 8
REXONA Men Antiperspirant stick Fresh& Power 50 ml
from
88,-
208 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, stick,, protective and refreshing, does not stain and for everyday use, 50 ml volume - from 208 Kč/100 ml
REXONA Men Cobalt Dry solid antiperspirant for men 50 ml
from
76,-
178 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, stick, bylinná fragrance, protective and refreshing, does not stain, long-lasting, Quick-Drying and for everyday use, 50 ml volume - from 178 Kč/100 ml
Rexona Aloe Vera solid antiperspirant 40ml
from
67,-
198 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, stick,, cooling, protective and refreshing, does not stain and for everyday use, 40 ml volume - from 198 Kč/100 ml
REXONA Invisible Black+White Solid Antiperspirant 40 ml
from
67,-
198 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, stick,, protective and refreshing, long-lasting and for everyday use, 40 ml volume - from 198 Kč/100 ml
REXONA Sexy Bouquet antiperspirant 40 ml
from
67,-
198 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, stick,, protective and refreshing, long-lasting and for everyday use, 40 ml volume - from 198 Kč/100 ml
REXONA Invisible Pure 50 ml
75,-
150 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, stick,, protective, does not stain, long-lasting and against odor, volume: 50 ml - 150 Kč/100 ml
REXONA Invisible Aqua 40 ml
76,-
190 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, stick,, protective, does not stain, long-lasting and against odor, volume: 40 ml - 190 Kč/100 ml
REXONA Advanced Protection Bright Bouquet 50 ml
93,-
186 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, stick,, protective, long-lasting and against odor, volume: 50 ml - 186 Kč/100 ml