Camping Gear
Camping Gear – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 4,369
Laken Classic Tritan 750 ml pink
349,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Drinking Bottle - tritan, volume: 0,75l
Husky Bronder 3 green
6,501,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tent outdoor, shape: igloo, for 3 persons, dural construction, inflatable design, double-wall, waterproof, water column: 6000mm, self-supporting, weight: 4,3kg
Patizon R 300 Midnight Navy / Golden Yellow
Amazing Deal
from
6,166,-
Save 824,-
In stock according to variant
Sleeping Bag - mummies, summer, unisex, feather filling, Comfort temperature 6 °C, limit temperature 2 °C, length of the wrapped sleeping bag 28 cm, diameter of the wrapped...
Trek'n Eat Emergency Food Vanilla flavoured milk rice 800 g
695,-
In stock 5 pcs at the supplier's
MRE - Meal Ready To Eat, dessert, energy value per 100 g: 1729 kJ, weight 800g - 869 Kč/1 kg
Wednesday - stainless steel bottle 780 ml
349,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Drinking Bottle - stainless steel, volume: 0,78l
Disney Lilo & Stitch: Holiday mood
399,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Drinking Bottle - stainless steel, volume: 0,46l
Chelsea FC - Stainless steel drinking bottle
575,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Drinking Bottle - stainless steel, volume: 0,7l
Sea to summit Frontier Ultralight Collapsible Kettle Cook Set - 3 pcs
2,324,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Camping Utensils -
Trek'n eat Emergency Food Pasta with beef in fragrant spices, hunting style 600 g
975,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1746 kJ, weight 600g - 1,625 Kč/1 kg
Trek'n eat Chana Masala
209,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1440 kJ, weight 180g - 1,161 Kč/1 kg
YAXELL Kiritsuke Wooden Knife Case
720,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Knife Case - wooden, suitable for all Kiritsuke Yaxell knives with a blade length of 200mm, material: maple wood
Victorinox Pocket Knife Golf Tool, blue transparent
1,799,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Pocket Knife - multifunctional, everyday (EDC), toothpick, tweezers, bottle opener, nail file, knife and key included, steel hardness 56 HRC, handle material plastic, blade length...
Victorinox Pocket knife Spartan, 91 mm, red transparent
799,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Pocket Knife - multifunctional, travel and everyday (EDC), screwdriver, spike, key ring, can opener, toothpick, tweezers, bottle opener, reamer and knife included, steel hardness...
Böker Throwing knife Profit I Set
1,999,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Pocket Knife - with a fixed blade, throwing, knife included, steel hardness 50 HRC, handle material steel, blade length 11 cm, total knife length 23 cm, weight 280 g
Böker Pocket knife Dia de los Muertos
849,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Pocket Knife - folding, everyday (EDC), knife included, steel hardness 56 HRC, handle material steel, blade length 8.2 cm, closed length 11 cm, total knife length 18 cm, weight 110...
Victorinox Huntsman pocket knife, 91 mm, black, blister
1,299,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Pocket Knife - multifunctional, everyday (EDC) and hunting, screwdriver, spike, key ring, scissors, can opener, toothpick, wood saw, tweezers, multipurpose hook, bottle opener,...
JKR Tactical knife, 17 cm, ABS, sand
399,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Military Knife - with a fixed blade, case and knife included, steel hardness 53 HRC, handle material plastic, blade length 16.98 cm, total knife length 29.43 cm, weight 244 g
JKR Throwing knife, 12,6 cm, steel, black
249,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Throwing Knife Throwing knife - Outdoor use, one blade, dagger, blade length 126,5 mm, 3Cr13MoV steel, 51-53 HRC, Full tang, handle length 94,6 mm, stainless steel, 1 feature,...
Trek'n eat Emergency Food Wholegrain muesli with fruit 600 g
695,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
MRE - Meal Ready To Eat, breakfast, energy value per 100 g: 1654 kJ, weight 600g - 1,158 Kč/1 kg
BSH Military tactical knife 44 cm
Discounted -10 %
490,-
549,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Military Knife - with a fixed blade, handle material plastic, total knife length 44 cm, weight 510 g
Böker Magnum Elk Hunter
1,297,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Hunting Knife - with a fixed blade, knife included, steel hardness 59 HRC, handle material wood, blade length 11 cm, total knife length 22 cm, weight 154 g
Patizon D 890 Fired Brick / Sky Gray
from
11,391,-
In stock according to variant
Sleeping Bag - mummies, winter, unisex, feather filling, Comfort temperature -9 °C, limit temperature -17 °C, length of the wrapped sleeping bag 40 cm, diameter of the wrapped...
In the category Camping Gear on Alza.cz, we currently have a total of 4368 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Kempingové vybavenie
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Kemping felszerelés