Dried Fruit Brno - Střed
This page includes all products from category Dried Fruit that are in stock in our store Brno - Střed.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 11
Our brand
Bery Jones Dried Dates Medjoul jumbo 1kg
Great price
429,-
429 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - dates, 1000 g - 429 Kč/1 kg
Bery Jones Unsweetened dried mango without SO2 1kg
Great price
529,-
529 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - mango, 1000 g - 529 Kč/1 kg
Bery Jones Prunes 1kg
Great price
259,-
259 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - plum, 1000 g - 259 Kč/1 kg
Bery Jones Mango dried Burkina Faso BIO 500g
Great price
329,-
658 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - mango, 500 g - 658 Kč/1 kg
Bery Jones Banana slices 750g
Great price
149,-
199 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - without artificial additives, gluten free and palm oil-free, allergens: groundnuts (peanuts) and peanut products, sesame seeds (sesame) and sesame products and...
Bery Jones Dried Cranberries (Cranberry) 1kg
Great price
249,-
249 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - cranberries, 1000 g - 249 Kč/1 kg
Bery Jones Dried Dates Deglet Nour 1kg
Great price
219,-
219 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - dates, 1000 g - 219 Kč/1 kg
Bery Jones Raisins 1kg
Great price
169,-
169 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - raisin, 1000 g - 169 Kč/1 kg
Bery Jones Mixed nuts and fruit 250g
Great price
129,-
516 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond and cashew, 250 g - 516 Kč/1 kg
GRIZLY Dried dates 1000 g
89,-
89 Kč/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - dates, 1000 g - 89 Kč/1 kg
True Dates Dates with sour melon flavour 100 g
from
49,-
590 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Dried Fruit - dates, 100 g - from 590 Kč/1 kg