Protein Bars
Protein Bars – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 209
VOXBERG Protein Bar Salted Caramel 50 g
62,-
62 Kč/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 1,240 Kč/1 kg
VOXBERG Protein Bar Double Chocolate 50 g
Great price
60,-
60 Kč/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 1,200 Kč/1 kg
VOXBERG Protein Bar Raspberry Brownie 50 g
62,-
62 Kč/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 1,240 Kč/1 kg
VOXBERG Protein Bar Coconut & Almonds 50 g
62,-
62 Kč/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 1,240 Kč/1 kg
VOXBERG Protein Bar Peanut Butter 50 g
62,-
62 Kč/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 1,240 Kč/1 kg
OSHEE Protein Bar Vanilla & Caramel 49 g
Amazing Deal
39,-
Save 7,-
39 Kč/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 780 Kč/1 kg
SENS Cricket Protein Bars in gift pack - starter pack 6 bars
399,-
Currently Unavailable
Gift Set - six protein bars, a selection of the best flavours, suitable as a tasty gift
Bounty High Protein Bar, 12 × 52 g Coconut
699,-
58 Kč/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 58 Kč/ks - from 1,120 Kč/1 kg
GymBeam 20 g Protein bar cookies & cream 55 g
56,-
56 Kč/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - manufacturer's energy value per 100 g is 380 kcal, weight 60 g, flavour cookies - 933 Kč/1 kg
SENS Dark chocolate protein tasting pack 3 × 2 pcs - 6 × 60 g
399,-
Currently Unavailable
Gift Set - tasting set of six dark chocolate protein bars, 2 × banana & chocolate, 2 × caramel & peanut butter, 2 × chocolate brownie
Mars High Protein Bar, 12 × 59 g Original
619,-
52 Kč/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 52 Kč/ks - from 874 Kč/1 kg
Powerlogy Collagen Protein Bar 50 g
72,-
72 Kč/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 34 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 412 kcal, weight 50 g, flavour coconut and cinnamon - 1,440 Kč/1 kg
Vilgain Double Trouble Protein Bar 55 g Double chocolate with cream
65,-
65 Kč/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 29 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 386 kcal, weight 55 g, chocolate flavour - 1,182 Kč/1 kg
Mana Bar Mark 8, strawberry 4 x 50g
159,-
159 Kč/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 21 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 400 kcal, weight 200 g, strawberry flavour - 795 Kč/1 kg
Mana Bar Mark 8, origin 4 x 50g
159,-
159 Kč/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 21 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 400 kcal, weight 200 g, vanilla flavour - 795 Kč/1 kg
In the category Protein Bars on Alza.cz, we currently have a total of 209 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Proteínové tyčinky