Proteins MyProtein
Proteins MyProtein – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 43
MyProtein Protein Brownie, 75 g White chocolate
from
42,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - Protein, 75 g, white chocolate flavour - from 733 Kč/1 kg
MyProtein Baked Cookie 75 g, Chocolate
from
42,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 18 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 385 kcal, weight 75 g, flavour cookies and chocolate - from 733 Kč/1 kg
MyProtein Crispy Protein Wafers, 10 × 40 g Vanilla
489,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - protein, 400 g, vanilla flavour - 1,223 Kč/1 kg
MyProtein Baked Cookie 75 g, Chocolate Chip
from
42,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 18 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 377 kcal, weight 75 g, flavour cookies and chocolate - from 733 Kč/1 kg
MyProtein Layered Bar, 60 g Cookie Crumble
from
42,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 33 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 344 kcal, weight 60 g, flavour caramel - from 917 Kč/1 kg
MyProtein Layered Bar, 60 g Chocolate Peanut Pretzel
from
42,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 33 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 351 kcal, weight 60 g, peanut flavour - from 917 Kč/1 kg
MyProtein Layered Bar, 60 g Vanilla Birthday Cake
from
42,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 2 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 347 kcal, weight 60 g, vanilla flavour - from 917 Kč/1 kg
MyProtein Layered Bar, 60 g Triple Chocolate Fudge
from
42,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 33 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 354 kcal, weight 60 g, chocolate flavour - from 917 Kč/1 kg
MyProtein Protein Brownie, 12 x 75 g White chocolate
from
457,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - from 666 Kč/1 kg
MyProtein Impact Whey Protein 1000g, banana
749,-
749 Kč/kg
Currently Unavailable
Protein - - 18.73 Kč/portion - from 749 Kč/1 kg
MyProtein Impact Whey Isolate 1000 g Vanilla
899,-
899 Kč/kg
Currently Unavailable
Protein - whey, isolate, 90% protein, 33 servings, vanilla flavour - 50 Kč/portion - from 899 Kč/1 kg
MyProtein Micellar Casein 1000 g, Strawberry
749,-
749 Kč/kg
Currently Unavailable
Protein - overnight, 76% protein, 33 servings, strawberry flavour - 23 Kč/portion - from 749 Kč/1 kg
MyProtein Vegan Protein Blend 1000 g, Coffee/Walnut
529,-
529 Kč/kg
Currently Unavailable
Protein - vegetable, isolate, 71% protein, 33 servings, coffee and nuts flavour - 16.03 Kč/portion - from 529 Kč/1 kg
MyProtein Soy Protein Isolate 1000 g, Natural Strawberry
329,-
329 Kč/kg
Currently Unavailable
Protein - Vegetable, soy, Vegan, 90% protein, 33 servings, strawberry flavour - 9.97 Kč/portion - from 329 Kč/1 kg
MyProtein Protein Cookie 75 g, Chocolate Chip
from
42,-
Currently Unavailable
Protein Bar - 50 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 385 kcal, weight 75 g, chocolate flavour - from 733 Kč/1 kg
MyProtein Protein Brownie, 75 g Chocolate Chunk
55,-
Currently Unavailable
Protein Bar - Protein, 75 g, chocolate flavour - 733 Kč/1 kg
MyProtein Impact Protein Bar 64 g, Dark Chocolate Sea Salt
from
42,-
Currently Unavailable
Protein Bar - 31 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 357 kcal, weight 64 g, chocolate and salt flavour - from 859 Kč/1 kg