Stick Deodorants
Stick Deodorants – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 136
NIVEA MEN Stick Deo Cool Kick 50 ml
109,-
218 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, fresh, antibacterial, moisturising, protective and refreshing, does not stain, long-lasting, Quick-Drying, travel and for everyday use, volume: 50 ml -...
Ben & Anna Solid Deodorant 40 g - Persian Lime
from
127,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, stick, citrus fragrance citrus, antibacterial and refreshing, against odor and for everyday use, weight: 40 g
NIVEA MEN Stick Deo Fresh Active 50 ml
99,-
198 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, fresh, antibacterial, moisturising, protective and refreshing, does not stain, long-lasting, Quick-Drying, travel and for everyday use, volume: 50 ml -...
BOROTALCO Deo Stick Invisible Dry 40 ml
from
93,-
273 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, fresh, long-lasting, volume: 40 ml - from 273 Kč/100 ml
Old spice Deep Sea Solid Deodorant 85ml
199,-
234 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, fresh, refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 85 ml - 234 Kč/100 ml
BOROTALCO Deo Stick MEN Dry Amber 40 ml
from
82,-
240 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, long-lasting, volume: 40 ml - from 240 Kč/100 ml
Ben & Anna Solid Deodorant 40 g - Pink Grapefruit
from
127,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, stick, citrus fragrance citrus, antibacterial and refreshing, against odor and for everyday use, weight: 40 g
AXE Black solid deodorant for men 50 g
from
87,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, aromatic, refreshing, does not stain and long-lasting, weight: 50 g
OLD SPICE Night Panther 50 ml
Great price
98,-
Save 24,-
196 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, sweet fragrance sweet, soothing and refreshing, does not stain, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 50 ml - 196 Kč/100 ml
MONTBLANC Legend Spirit Deostick 75 ml
259,-
345 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, aromatic, protective and refreshing, long-lasting and for everyday use, volume: 75 ml - 345 Kč/100 ml
OLD SPICE Epic Legend 50 ml
Discounted -7 %
91,-
98,-
182 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, floral fragrance floral, soothing and refreshing, does not stain, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 50 ml - 182 Kč/100 ml
Old Spice Citron Solid Deodorant 50ml
109,-
218 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick,, cooling, refreshing and relaxation, does not stain, long-lasting, travel, against odor and for everyday use, volume: 50 ml - 218 Kč/100 ml
NIVEA Stick Deo Fresh Natural 50 ml
99,-
198 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, stick, fresh, antibacterial, moisturising, protective and refreshing, does not stain, long-lasting and Quick-Drying, volume: 50 ml - 198 Kč/100 ml
OLD SPICE Bearglove 65 ml
149,-
229 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, fruit fragrance fruit, does not stain, long-lasting and for everyday use, volume: 65 ml - 229 Kč/100 ml
OLD SPICE Bearglove 85 ml
159,-
187 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, fruit fragrance fruit, soothing and refreshing, does not stain, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 85 ml - 187 Kč/100 ml
L'OCCITANE Cédrat Deodorant 70 g
510,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, citrus, protective and refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, weight: 70 g
AXE Ice Chill solid deodorant for men 50 g
from
87,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, fresh, moisturising and protective, does not stain, long-lasting, travel and against odor, weight: 50 g
LADY SPEED STICK Black Orchid 40 g
92,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, stick,, refreshing, long-lasting, weight: 40 g
OLD SPICE Tiger Claw 50 ml
88,-
176 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, citrus fragrance citrus, soothing and refreshing, does not stain, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 50 ml - 176 Kč/100 ml
JEAN PAUL GAULTIER Scandal Pour Homme Deodorant Stick 75 g
Great price
749,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, woody, refreshing, long-lasting and for everyday use, weight: 75 g
OLD SPICE Whitewater 65 ml
129,-
198 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, woody fragrance woody, soothing and refreshing, does not stain, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 65 ml - 198 Kč/100 ml
L'OCCITANE Cedre Encens Deodorant 70 g
490,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, woody, protective and refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, weight: 70 g
BEN&ANNA Natural Deodorant boy 25 g
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for children, stick, fresh, protective and refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, weight: 25 g
VERSACE Dylan Blue Deostick 75 ml
619,-
825 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick,, refreshing, against odor, volume: 75 ml - 825 Kč/100 ml
In the category Stick Deodorants on Alza.cz, we currently have a total of 136 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Tuhé dezodoranty
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Deo stiftek