Stick Deodorants
Stick Deodorants – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 136
YOUR NATURE Orange and Patchouli 70 g
189,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, stick, citrus fragrance citrus, hypoallergenic and protective, long-lasting, weight: 70 g
YOUR NATURE Fragrance-free solid deodorant 70 g
189,-
In stock 1 pcs
Deodorant - for both women and men, stick, hypoallergenic and protective, long-lasting, weight: 70 g
DOVE Lavender & Chamomile 75 ml
139,-
185 Kč/100 ml
In stock 5 pcs
Deodorant - for women, stick, fresh fragrance fresh, moisturising, protective and refreshing, for intimate parts, against odor and for everyday use, volume: 75 ml - 185 Kč/100 ml
AXE Cherry Fizz 50 ml
Discounted -6 %
139,-
149,-
278 Kč/100 ml
In stock 5 pcs
Deodorant - for men, stick, fruit fragrance fruit, protective and refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 50 ml - 278 Kč/100 ml
YOUR NATURE Lemon and Laurel cubeb 70 g
189,-
In stock 2 pcs
Deodorant - for both women and men, stick, citrus fragrance citrus, hypoallergenic and protective, long-lasting, weight: 70 g
JEAN PAUL GAULTIER Le Male Deostick 75 ml
Amazing Deal
719,-
959 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Deodorant - for men, stick, aromatic, protective and refreshing, long-lasting and for everyday use, volume: 75 ml - 959 Kč/100 ml
BEN&ANNA Natural Deodorant Girl 25 g
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for children, stick, fruit, protective and refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, weight: 25 g
MICHAEL KORS Pour Homme Deo Stick 75 ml
Amazing Deal
729,-
Save 170,-
972 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Deodorant - for men, stick,, volume: 75 ml - 972 Kč/100 ml
WILD Refill Vanilla Bean Buttercream 40g
149,-
373 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Deodorant - for women, stick, sweet fragrance sweet, softening and refreshing, against odor and for everyday use, volume: 40 ml - 373 Kč/100 ml
WILD Starter Cath Kidston Birds and Berries/Cherrybloss 40g
New arrival
359,-
898 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, stick, fruit fragrance fruit, softening and refreshing, against odor and for everyday use, volume: 40 ml - 898 Kč/100 ml
WILD Refill Amber & Oud 40g
149,-
373 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, stick, spicy fragrance spicy, softening and refreshing, against odor and for everyday use, volume: 40 ml - 373 Kč/100 ml
WILD LE Refill Pink Grapefruit & Lime 40g
149,-
373 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Deodorant - for women, stick, fruit fragrance fruit, softening and refreshing, against odor and for everyday use, volume: 40 ml - 373 Kč/100 ml
WILD Starter Bee Case and Honey & Cactus Flower 40g
359,-
898 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Deodorant - for women, stick, sweet fragrance sweet, softening and refreshing, against odor and for everyday use, volume: 40 ml - 898 Kč/100 ml
WILD Refill Juicy Mango 40g
149,-
373 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Deodorant - for women, stick, fruit fragrance fruit, softening and refreshing, against odor and for everyday use, volume: 40 ml - 373 Kč/100 ml
CAPTAIN FAWCETT Expedition Reserve Deodorant Stick 75 ml
499,-
665 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Deodorant - for men, stick,, refreshing, for everyday use, volume: 75 ml - 665 Kč/100 ml
WILD Starter Cath Kidston Marble Ditsy/Amber & Oud 40g
359,-
898 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Deodorant - for women, stick, spicy fragrance spicy, softening and refreshing, against odor and for everyday use, volume: 40 ml - 898 Kč/100 ml
BULLDOG Skincare Vetiver & Black Pepper Deo 75 ml
159,-
212 Kč/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, spicy, refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 75 ml - 212 Kč/100 ml
WILD Starter Love Heart Case and Pink Grape 40g
359,-
898 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Deodorant - for women, stick, fruit fragrance fruit, softening and refreshing, against odor and for everyday use, volume: 40 ml - 898 Kč/100 ml
WILD Sunflower/Vanilla Bean Buttercream 40g
359,-
898 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Deodorant - for women, stick, sweet fragrance sweet, softening and refreshing, against odor and for everyday use, volume: 40 ml - 898 Kč/100 ml
ARMAF Club De Nuit Blue Iconic Deodorant Stick 75 g
369,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick,, moisturising, for everyday use, weight: 75 g
WILD LE Refill Honey & Cactus Flower 40g
149,-
373 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Deodorant - for women, stick, sweet fragrance sweet, softening and refreshing, against odor and for everyday use, volume: 40 ml - 373 Kč/100 ml
JUVENA Men Deodorant 24h Effect 75 g
449,-
In stock 5 pcs
Deodorant - for men, stick, protective and refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, weight: 165 g
SALOOS Majstrstick Anti-Chafing Stick 50ml
New arrival
179,-
358 Kč/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, stick, protective, volume: 50 ml - 358 Kč/100 ml
In the category Stick Deodorants on Alza.cz, we currently have a total of 136 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Tuhé dezodoranty
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Deo stiftek