Ubiquiti POE-24-24W
359,-
Price Guarantee
Specifications
PoE type
PoE output Passive
PoE properties
Maximum output power per port 24 W
Number of PoE ports 1 ×
Output voltage 24 V
Output current 1,000 mA
LAN port properties
Number of LAN ports 1 ×
Features
Design Table
Functions LED indication
Power Supply From the network
Minimum operating temperature 0 °C
Maximum operating temperature 40 °C
Dimensions and weight
Width 57 mm
Height 33 mm
Depth 88 mm