Wella
We can deliver Wella products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 54
WELLA Deluxe Hair Spray Lux Shine Ultra Strong 250ml
139,-
Currently Unavailable
Hairspray - pro fine, damaged and dry hair, provides protection from UV radiation, extra strong hold, volume 250 ml - 56 Kč/100 ml
WELLA Wellaflex Men Ultimate 150 ml
109,-
Currently Unavailable
Hair Gel - for all hair types, protects from external influences, extra strong hold, volume 150 ml - 73 Kč/100 ml
WELLA Wellaflex 2nd Day Volume 150 ml
129,-
Currently Unavailable
Hair Gel - for all hair types, protects from high temperature, strong hold, volume 150 ml - 86 Kč/100 ml
WELLA colour Perfect 6/0 Dark Blonde 135 ml
139,-
Currently Unavailable
Hair Dye permanent, cream, , application method: comprehensive dyeing and root or grey coverage - 103 Kč/100 ml