Yale Padlock Y111S/32/116/1 silver
69,-
Features
Features Keyless lock, Two-point protection, Reinforced caliper
Dimensions
Saddle diameter 5.3 mm
Saddle width 16.7 mm
Saddle height 158 mm
Body width 32 mm
Body depth 13.5 mm
Body height 51 mm