Yale Padlock Y111S/38/121/1 silver
75,-
Price Guarantee
Features
Features Keyless lock, Two-point protection, Reinforced caliper
Dimensions
Saddle diameter 6.3 mm
Saddle width 19.7 mm
Saddle height 21.3 mm
Body width 38 mm
Body depth 15 mm
Body height 61 mm