Yale Padlock Y113BL/75/114/1 black
219,-
Price Guarantee
Specifications
Lock Type
Lock type Key
Features
Features Resistance to weather conditions, Reinforced caliper
Resistant against Cutting
Body material Steel
Dimensions
Saddle diameter 11.8 mm
Saddle width 15 mm
Body width 75 mm
Body depth 20 mm
Body height 55 mm