YALE Y110B/30/115/2 3 keys
204,-
Price Guarantee
Specifications
Lock Type
Lock type Key
Features
Features Common lock closure
Resistant against Corrosion
Body material Brass
Dimensions
Saddle diameter 5 mm
Saddle width 15 mm
Saddle height 17 mm
Body width 30 mm
Body depth 13 mm
Body height 29 mm