YALE Y124B/70/115/1 3 keys
557,-
Price Guarantee
Specifications
Lock Type
Lock type Key
Features
Features Resistance to weather conditions, Reinforced caliper
Resistant against Corrosion, Cutting
Body material Brass
Dimensions
Saddle diameter 16 mm
Saddle width 20 mm
Saddle height 20 mm
Body width 70 mm
Body depth 20 mm
Body height 56 mm