Zalman ZM850-EBT
Show alternatives
Product accessories
Manufacturer website
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Performance and format
Performance 850 W
Format ATX
Equipment
Efficiency
Certification 80 PLUS Gold
Connectors
Connectors ATX 24pin
Cooling system
Fan size 135 mm
Dimensions
Width 150 mm (15 cm)
Height 86 mm (8.6 cm)
Depth 180 mm (18 cm)