Když přednášíte pro stovky studentů – i tak může vypadat scénář, ve kterých projektor vítězí nad televizí. Projektor Acer H6810 spadá mezi tzv. normal-throw dataprojektory, jelikož jeho nejkratší promítací vzdálenost je 1 m. Proto ho upotřebíte třeba na prezentace na přednáškách, stejná promítací vzdálenost je ale vhodná i pro domácí sály k promítání.
Projektor Acer H6810 podává maximální světelný jas 3500 lm, proto je dobré jeho použití v místech, která lze aspoň trochu zatemnit. Pak stačí akorát projektor umístit Na strop.
Jemnost, s jakou se video zobrazí, se odvíjí od nativního rozlišení. Acer H6810 promítá v kvalitě 3840 × 2160 px na obrazu s úhlopříčkou až 762 cm. Barvy kontroluje technologie DLP. Ta je oblíbená díky nádherným barvám případně pěkně temnou černou .
Kód: | WX365l2j |
Odkazy: | Stránky výrobce |
Informace o výrobci |
Acer Czech Republic s.r.o., Na Hřebenech II 1718/10, 140 00 Praha 4, Česká republika, https://www.acer.com/cz-cs Společnost Acer se zaměřuje na vývoj a prodej svých značkových produktů v oblasti informačních technologií. Acer nabízí své produkty v Evropě, na Středním východě, v Africe, Americe, Asii, Tichomoří, Číně a na Tchaj-wanu. Společnost byla založena v roce 1976 a do historických milníků společnosti patří převzetí IT divize americké společnosti Texas Insrumets (1997) nebo převzetí společností Gateway a Packardbell (2008). Acer Group patří mezi 4 největší producenty osobních počítačů a globálně zaměstnává přes 7400 zaměstnanců. Současnou úspěšnou misí společnosti Acer je snaha prolomit bariéry mezi lidmi a technikou. |