Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Adobe Photoshop Elements 13 + Premiere Elements 13 CZ

Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy
Příslušenství ke zboží
Stránky výrobce

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

Adobe Photoshop Elements 13 + Premiere Elements 13 CZ

Dobře známé aplikace Adobe Photoshop Elements a Premiere Elements se i letos dočkaly vylepšené verze s označením 13. V této kouzelné kombinaci dostanete vše, co potřebujete pro veškerou úpravu fotografií a zaznamenaného videa. Co nejlépe tak využijete všechny své vzpomínky.

Klíčové vlastnosti

  • Snadné třídění i vyhledávání ve vaší domácí sbírce
  • Veškeré úpravy i bez dlouhodobého studia manuálu
  • Perfektní zálohování multimediálních souborů z chytrých zařízení
  • Pohodové sdílení na sociální sítě
  • Možnost napojení na Adobe Cloud

Photoshop Elements 13

Kouzla s obrázky budou nyní opět o něco jednodušší. S novou funkcí Photomerge se podaří sloučit a kombinovat více fotek do jedné. Získáte tedy zcela nečekané výsledky na pár kliknutí. Máte občas problémy vybrat konkrétní objekt? Nyní už konečně lze libovolně posouvat ohraničení dle aktuálních požadavků. Hrátky s efekty jsou nyní ještě o řád vyšší, ale zároveň snadnější. Pokud se však nebudete na úpravy cítit, je okamžitě připraven průvodce s celou řadou nachystaných možností pro automatickou úpravu.
Synchronizace mobilních fotek je s aplikací Elements snazší než dřív, uvolní paměť v telefonu umožňuje vám provádět zábavné úpravy. Také můžete své fotky synchronizovat s mobilním zařízením a získat tak ke svým vzpomínkám přístup všude, kde budete. Sdílejte fotky prostřednictvím Facebooku, YouTube, Vimea a dalších služeb a dodejte vlastní úvodní fotkou svěží vzhled svojí facebookové stránce.

Premiere Elements 13

Opět cílí na milovníky videa, kteří chtějí třídit, upravovat a sdílet své vzpomínky. Zajímá vás, co je nového a jaké vychytávky dostanete do rukou při střihu zážitků z dovolené? Jedním slovem hodně! Skvěle se totiž zapracovalo na synchronizaci mobilních videí. Velice snadno všechny přetáhnete do PC - tím jednak uvolníte paměť telefonu a navíc během chvilky proměníte zachycené video v zábavné filmy.

Zcela novinkově přichází na scénu funkce Video příběhu. Máte pořízený záznam ze svatby nebo jiné životní události? Sem s ním a během několika kliknutí si zvolíte typ příběhu, sadu přechodů i hudbu na pozadí a následně vše software dokončí za vás. Také si pohrajete s celou škálou nových efektů pro různé nápisy a titulky. Přidáte do nich pohyb, rozostření a celkově navýšíte dramatičnost záběru. V praxi oceníte i stabilizaci roztřesených záběrů třeba ze sportovních kamer.
Dokončené filmy nahrajte na Vimeo, YouTube nebo na vlastní web. Sdílejte je v soukromých webových galeriích a přistupujte k nim na smartphonu nebo tabletu. Filmy také můžete vypalovat v HD kvalitě na cenově dostupné DVD disky ve standardních vypalovačkách, ale samozřejmá je i podpora formátu AVCHD vysoké kvality s vypalováním na Blu-ray. Veškeré nové možnosti načerpáte i s pomocí praktických výukových lekcí.
Parametry a specifikace:
Systémové požadavky:
Microsoft Windows 7 a novější
Procesor s frekvencí 2 GHz a vyšší
Minimálně 2 GB operační paměti
10 GB místa na pevném disku

Kód:  WZ604h94
Prod. číslo:  65234962
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB08