Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

BEDO Ajax SpaceControl  White

Produkt je lokalizovaný pro CZ
890 Kč
736 Kč bez DPH

BEDO Ajax SpaceControl  White

Dálkové ovládání BEDO Ajax SpaceControl

SpaceContol je elegantní klíčenka, se kterou můžete ovládat funkce zabezpečovacího systému BEDO Ajax rovnou z vaší kapsy. Díky kompaktním rozměrům vám nebude nikdy překážet a naopak bude vždy při ruce. S pomocí klíčenky SpaceControl můžete aktivovat či deaktivovat zabezpečení a v případě potřeby můžete, pomocí SOS tlačítka spustit tísňový poplach, který odešle vaší polohu. SpaceControl je díky své jednoduchosti ideální zejména pro mladší děti.


Klíčové vlastnosti bezpečnostního setu BEDO Ajax SpaceControl, bílé provedení

  • Usnadňuje nastavení zabezpečovacího systému BEDO Ajax
  • Pohodlné ovládání funkcí
  • Dosah až 1 300 m ve volném prosotoru
  • Životnost baterie až 5 let
  • Pro používání je nutné mít nainstalovanou řídící jednotku typu Hub


Pohodlné ovládání základních funkcí

Pokud chcete rozšířit bezpečnostní systém BEDO Ajax o nové funkce, tak nezapomeňte na klíčenku SpaceControl. Jde totiž o skvělého pomocníka, kterým můžete jednoduchým zmáčknutím celý zabezpečovací systém aktivovat, deaktivovat, zapnout noční režim nebo vyvolat tísňový poplach. Nemusíte se bát nechtěného zmáčknutí, jelikož aby byl příkaz proveden, je nutno tlačítko přidržet na více než čtvrt sekundy.Vzdálený přístup a konfigurace přes chytrou aplikaci BEDO Ajax

Chytrá aplikace BEDO Ajax byla vyvinuta nejen pro snadnou konfiguraci všech zařízení bezpečnostního setu, ale také pro pohodlné ovládání všech funkcí a možností jednotlivých zařízení. Aplikace je dostupná na platformách Android, iOS, Windows 7 (a vyšší) a MacOS.

Propojení s mobilní aplikací

Bezpečný domov na dosah ruky

Propojením zařízení BEDO Ajax s mobilní aplikací můžete přijímat okamžité notifikace při detekci nebezpečí, aktivovat videoverifikaci IP kamerami, zobrazovat detailní informace o stavu systému či získávat pravidelné aktualizace zdarma. Díky propracovanému uživatelskému rozhraní je ovládání aplikace maximálně pohodlné a intuitivní.

Snadná instalace

Snadná instalace

Díky unikátnímu držáku SmartBracket, který připevníte na zeď nebo strop, je instalace komponentů BEDO Ajax maximálně jednoduchá a rychlá. Komponenty jsou dodávány s předinstalovanými bateriemi, díky čemuž vám ušetří spoustu času. Chytrá aplikace vám pomocí interaktivního manuálu pomůže s volbou vhodného umístění zařízení.

Kód:  AJAX6267
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  AJAX6267
P-DC1-WEB18