Bez kvalitního prodlužovacího kabelu se v dnešní době plné elektronických zařízení téměř neobejdete – ať už se jedná o domácnost, dílnu nebo garáž. Prodlužovací přívod AlzaPower s jednou zásuvkou využijete pro prodloužení elektrické energie tam, kam pevná zásuvka nedosáhne. Prodlužovačka se vyznačuje velmi kvalitním provedením v podobě odolných koncovek či izolace vodičů z flexibilního plastu. Kabel tak bez problémů odolá každodennímu používání, a navíc je pružný, díky čemuž se s ním snadno pracuje. Průřez vodičů činí 1,5 mm2 a maximální proudové je zatížení 16 A (3 680 W). Zahnutá vidlice umožňuje snadné připojení i v úzkých místech.
Max. proudové zatížení
16 A (3 680 W)
Plastová izolace
Pro maximální flexibilitu
Délka kabelu
5 metrů
Bezpečné zásuvky
S dětskými ochrannými krytkami
Prodlužovací přívod AlzaPower se vyznačuje nejen svým kvalitním a praktickým provedením, ale také především svou bezpečností. Zásuvka je totiž vybavená dětskými ochrannými krytkami, které zabraňují zasunutí cizích předmětů (sponka, šroubovák a další) do zdířek. Díky tomu nehrozí úraz elektrickým proudem.
Délka: 5 metrů
Počet zásuvek: 1
Vidlice typu E / F a zásuvka typu E
Max. proudové zatížení: 16 A (3 680 W)
Napětí: 230 V AC
Izolace vodičů z flexibilního plastu
Zahnutá vidlice pro snazší zapojení ve stísněných prostorech
Průřez vodičů: 1,5 mm2
Zásuvka s dětskými ochrannými krytkami
Produkty AlzaPower jsme navrhovali tak, aby splňovaly nejvyšší standardy. I díky tomu můžeme garantovat špičkovou kvalitu každého jednotlivého produktu a poskytnout nadstandardní služby. Proto vám v případě závady u většiny našich produktů nabízíme okamžitou výměnu za nový kus, a to na všech pobočkách.
Kód: | APLV00505 |
Záruka: | 24 měsíců |
Odkazy: | Stránky výrobce |