Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

AMICA WBA 2455 DB

Akční cena
14 990 Kč
12 388 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

AMICA WBA 2455 DB

Optimální podmínky skladování vína

Abyste z lahve vína dostali to nejlepší, je potřeba zajistit její správné skladování. Vinotéka Amica vínu poskytne optimální podmínky, díky kterým dokonale vynikne jeho chuť a vůně. Oproti skladování v lednici je zajištěna konstantní teplota a vlhkost, přísun čistého vzduchu bez nepříjemných pachů a eliminace vibrací. Dřevěné police s profilací zajistí výbornou stabilitu a skladování láhví v poloze, při které bude korek vždy ponořen a nebude docházet k jeho vysušení, čímž je zachována dokonalá chuť vína. 


Klíčové vlastnosti vinotéky AMICA WBA 2455 DB 

 • Vestavná kompresorová vinotéka
 • Jednozónové chlazení
 • Elegantní design v černé barvě
 • Energetická třída: G
 • Počet lahví: 24
 • Emise hluku šířeného vzduchem: C
 • Elektronická regulace teploty
 • Alarm nadměrné teploty
 • Dřevěné police
 • Otočné dveře
 • Vnitřní LED osvětlení
 • Možnost vestavby pod linku

Amica VinoOptima System

Amica VinoOptima System nabízí několik inteligentních funkcí, které zajistí optimální podmínky pro skladování různých druhů vín. Díky tomuto důmyslnému systému jsou lahve okamžitě připravené k servírování a vy si tak můžete vychutnat víno v ideální teplotě s vynikající chutí a vůní, kdykoliv máte chuť.

Elektronická regulace teploty

Elektronická regulace teploty

Příznivci různých odrůd vín zajisté uvítají možnost nastavení teploty pomocí elektronického regulátoru. Díky této funkci vytvoříte dokonalé podmínky pro chlazení červených, bílých či šumivých vín na ideální teplotu.

Optimální vlhkost

Optimální vlhkost

Aby nedocházelo k vysoušení korku a následné oxidaci vína, je pomocí ventilátoru udržována optimální vlhkost uvnitř spotřebiče, která rovněž zabraňuje množení bakterií a vzniku nepříjemných pachů. 

Ochrana proti UV záření

Ochrana proti UV záření

Velké množství světla negativně ovlivňuje chuť vína a zrychluje jeho zrání. Aby bylo zamezeno jeho přístupu k vínu, jsou dvířka vybavena speciálním tmavým sklem. Použité LED osvětlení nevyzařuje teplo a neovlivňuje podmínky uvnitř chladícího prostoru.


Amica ComfortUse System

Amica při návrhu vinoték myslela na vynikající ergonomii s maximálně pohodlným ovládáním a vytvoření těch nejlepších podmínek pro chlazení vína. Systém Amica ComfortUse přináší několik praktických technologií, které nejen usnadní používání spotřebiče, ale také přináší uživatelský komfort a výjimečný vzhled s elegantními dřevěnými prvky.

Nastavitelné dveře

Nastavitelné dveře

Pro pohodlný přístup umožňuje vinotéka Amica instalaci dveří na levou, nebo pravou stranu. Toto řešení je ideální v případě, že vinotéku přestěhujete na jiné místo, kde bude potřeba změnit směr otevírání.

Tichý provoz

Tichý provoz

Vinotéka Amica WBA 2455 DB  je vybavena tichým kompresorem a ventilátorem, díky kterým vás během provozu nebude nijak rušit a můžete ji bez obav umístit i v obývacím pokoji.

Dřevěné police

Dřevěné police

Dřevěné regály zajistí výbornou stabilitu lahví a zamezují nežádoucím vibracím, které jsou pro víno škodlivé. Navíc přírodní dřevo pozitivně ovlivňuje celkový design spotřebiče, který se stane elegantním doplňkem každé moderní domácnosti.Parametry a specifikace

Barva

Barva Černá

Rozměry

Výška 45,5 cm
Šířka 59 cm
Hloubka 56,3 cm

Energetické parametry vinoték 2021

Energetická třída G
Roční spotřeba energie 153 kWh/annum
Počet lahví 24
Emise hluku šířeného vzduchem C

Typ

Způsob chlazení Kompresor
Počet zón 1 ×
Typ modelu Vestavný model

Vnitřní uspořádání

Počet polic 3
Materiál polic Dřevo
Vnitřní objem 63 l

Funkce

Vybavení LED osvětlení, UV filtr
Kód:  AMIVI006
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  1179026
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB23