Antibakteriální gely
Antibakteriální gel na ruce je jednou z nejpoužívanějších forem dezinfekce na ruce, jež se umí vypořádat s až 99 % škodlivých bakterií a virů. Hodí se do každé koupelny nebo třeba i na cesty, kde nemáte přístup k čisté vodě. Čtěte dále a zjistěte, jak vybrat dezinfekční gel na ruce.
Pokračovat
Vše z 15
SANYTOL Dezinfekční gel 250 ml
85,-
34 Kč/100 ml
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Antibakteriální gel - cestovní, s alkoholem, s pumpičkou, objem 250 ml - 34 Kč/100 ml
DETTOL Antibakteriální gel na ruce s heřmánkem 50 ml
78,-
156 Kč/100 ml
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Antibakteriální gel - cestovní, s alkoholem, objem 50 ml - 156 Kč/100 ml
SANYTOL Dezinfekční gel 500 ml
179,-
36 Kč/100 ml
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Antibakteriální gel - cestovní, s alkoholem, objem 500 ml - 36 Kč/100 ml
LILIEN Hand Gel 50 ml
od
43,-
98 Kč/100 ml
Skladem > 50 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Antibakteriální gel -, objem 50 ml - od 98 Kč/100 ml
SANYTOL Dezinfekční gel Sensitive 75 ml
65,-
87 Kč/100 ml
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Antibakteriální gel - cestovní, s alkoholem, objem 75 ml - 87 Kč/100 ml
DETTOL Antibakteriální gel na ruce 50 ml
89,-
178 Kč/100 ml
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Antibakteriální gel - cestovní, s alkoholem, objem 50 ml - 178 Kč/100 ml
SANYTOL Dezinfekční gel 75 ml
Super cena
83,-
111 Kč/100 ml
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Antibakteriální gel - cestovní, s alkoholem, objem 75 ml - 111 Kč/100 ml
3M Nexcare Dezinfekční gel, 500 ml
Cenová bomba
229,-
Ušetříte 270,-
46 Kč/100 ml
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Dezinfekce na ruce - obejdete se bez mýdla i vody, likviduje 99,9 % virů a bakterií, ideální na cestování a praktické skladování v lékárničkách doma nebo v práci, udržuje ruce...
3M Nexcare Dezinfekční gel, 75 ml
Cenová bomba
79,-
Ušetříte 80,-
105 Kč/100 ml
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Dezinfekce na ruce - obejdete se bez mýdla i vody, likviduje 99,9 % virů a bakterií, ideální na cestování a praktické skladování v lékárničkách doma nebo v práci, udržuje ruce...
3M Nexcare Dezinfekční gel, 25 ml
88,-
587 Kč/100 ml
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Dezinfekce na ruce - obejdete se bez mýdla i vody, likviduje 99,9 % virů a bakterií, ideální na cestování a praktické skladování v lékárničkách doma nebo v práci, udržuje ruce...
CARE PLUS Hygiene Gel 30 ml
72,-
240 Kč/100 ml
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Čisticí gel - objem 30 ml - 240 Kč/100 ml
CARE PLUS Hygiene Gel 100 ml
Novinka
140,-
140 Kč/100 ml
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Čisticí gel - objem 100 ml - 140 Kč/100 ml
Sanitiz Alkoholová dezinfekce na ruce 1l Máta
119,-
Skladem > 20 ks u dodavatele
Antibakteriální gel - s alkoholem
CutisHelp DEFENS dezinfekční gel na ruce 100 ml
126,-
126 Kč/100 ml
Skladem > 10 ks u dodavatele
Antibakteriální gel - cestovní, objem 100 ml - 126 Kč/100 ml
Septoderm Gel s dávkovačem 500 ml
249,-
50 Kč/100 ml
Momentálně nedostupné
Dezinfekce na ruce - gelová dezinfekce na ruce s alkoholem, 500 ml - 50 Kč/100 ml
V kategorii Antibakteriální gely máme právě teď na Alza.cz celkem 15 produktů.
Pokračovat
Již neprodáváme
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Antibakteriálne gély
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Kézfertőtlenítő gélek