Obnovit stránku

Ariete 4146 XVapor Deluxe

Koupit se slevovým kódem 21JARNIUKLID20 2 552 Kč
3 190 Kč
2 636 Kč bez DPH

Ariete 4146 XVapor Deluxe


Čistá domácnost rychle a pohodlně. A bez použití chemie

Multifunkční parní čistič Ariete Xvapor Deluxe je skvělým pomocníkem do každé domácnosti. Kromě tlaku 5 barů, který pomůže odstranit i tu nejodolnější špínu a mastnotu, disponuje širokým výběrem příslušenství, díky kterému perfektně vyčistíte různé druhy povrchů. S tímto přesvědčivým multifunkčním zařízením budete mít svou domácnost zaručeně pod kontrolou - pohodlně, rychle a bez použití chemie.

Bohaté příslušenství, vhodné na nejrůznější povrchy

Ariete 4146 XVapor Deluxe pracuje s příkonem 1500 W, přičemž vypouští páru silou 5 bar. Během 8 minut čistič připraví páru na aktivní používání. Doba provozu páry je až 1 hodina, během které pohodlně vyčistíte celou domácnost. Součástí balení je bohaté příslušenství, které je integrováno přímo v těle parního čističe, díky němuž bude práce jednodušší. Široká škála příslušenství umožňuje jednoduché čištění oken, spár a těžko dostupných míst. Množství páry můžete regulovat podle potřeby. Indikátor zapnutí a indikátor připravenosti vám signalizuje možnost použití.

Dodávané příslušenství:

 • Dvě prodlužovací trubice
 • Tryska
 • Nástavec na čištění podlah
 • Kartáč na podlahy
 • Nástavec na čištění oken
 • Velký kulatý kartáč
 • Malý kulatý kartáč
 • Trychtýř
 • Odměrka
 • Vysokotlaková hubice
 • Kartáč a hadřík na čalounění
 • Návlek na čištění podlah

Ariete 4146 XVapor Deluxe čistí, dezinfikuje a přirozeně zbavuje zápachů

Pomocí přirozené síly páry parní čistič Ariete čistí všechny povrchy v domácnosti, zbaví je zápachu, dezinfikuje a likviduje bakterie. Tím zajišťuje maximální hygienu bez použití chemických čisticích prostředků. Je možné ho použít na všechny druhy povrchů; od dlažby, přes skleněné povrchy, až po psí pelíšky, klece nebo akvária.

4 výhody parního čištění:

Žádné chemické látky

S použitím pouze jedné nádobky s vodou a páry není potřeba škodlivých chemických látek pro získání dokonalé čistoty. To znamená, že v domácnosti nebudou žádné zbytkové stopy chemikálií nebo silných zápachů.

Pohodlí

Rychlý ohřev, nádržka na vodu využitelná pro nepřetržité použití a praktická řešení na její umístění zpět; to vše dělá čištění podlah a povrchů mnohem jednodušší a příjemnější prací než tradiční použití koštěte a kbelíku.

Hygiena

Pára se tvoří při teplotě 100°C. Povrchy jsou hygienicky nezávadné a voňavé. Viry, mikroorganismy a bakterie jsou odstraněny již při prvním kontaktu. Výsledkem je přirozená čistota, efektivní a ideální pro alergiky i malé děti.

Výkon

Vysoký tlak páry je vytvářen na odstranění i těch nejodolnějších nečistot během několika sekund. Odstraňuje nečistoty z jakéhokoli povrchu: dlaždic, nerezu a jiných lesklých povrchů.


Ariete 4146 XVapor Deluxe
4,5
Hodnotilo 14 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
2
uživatelské recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Příkon 1 500 W
Objem nádoby 1,6 l
Tlak páry 5 bar

Funkce

Funkce Nastavitelný výstup páry, Indikátor připravenosti páry
Kód:  ARIPC009a
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  ART 4146
P-DC1-WEB27