Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Alza přidává k darovaným notebookům desítky počítačů pro děti samoživitelůAlza.cz nyní iniciativě Nory Fridrichové nabídla plně funkční počítače, které dosud sloužily ve výdejních schránkách AlzaBox a firma je postupně obměňuje. Prvních 23 počítačů, jež mají nainstalované všechny potřebné licence pro práci a distanční výuku, už firma rozvezla. Další kusy budou brzy následovat, celkem tak Alza věnuje přes 100 počítačů.  


 „Provoz a zabezpečení AlzaBoxů jsou velmi náročné na výpočetní výkon, proto je třeba po čase nahrazovat původní stroje novými. Všechny vyřazené počítače jsou však stále plně dostačující pro běžnou kancelářskou práci. Jsme velmi rádi, že na své nové misi ještě hodně pomůžou,“ říká Jan Moudřík, ředitel expanze Alza.cz, odpovědný za budování sítě AlzaBoxů.


„Když se mi z Alzy ozvali, zda nemám zájem o jejich vyřazené počítače, byla jsem nadšená. Je to ukázka toho, jak smysluplně využít produkty, které jsou stále plně funkční pro běžnou práci, ale firma je už z nějakého důvodu nevyužije,“ okomentovala dar Nora Fridrichová. 

P-DC1-WEB23