Obnovit stránku

Aspirin 500 mg 8 obalených tablet

98,-
Upozornění: Volně prodejný léčivý přípravek. Před užitím léčivého přípravku si pozorně přečtěte příbalovou informaci. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě nežádoucích účinků kontaktujte svého lékaře nebo lékárníka.

Parametry a specifikace

SÚKL a PDK kód

SÚKL kód 188200
PDK kód 2918804
Obchodní název ASPIRIN 500MG TBL OBD 8

Léčivá látka

Léčivá látka acidum acetylsalicylicum

Kategorie

Kategorie Bolest kloubů, Bolest svalů a šlach, Bolest zubů a dásní, Horečka, Menstruační bolesti, Migrény a bolesti hlavy

Forma

Forma Tablety
Cesta podání Perorální

Určení

Pro koho Pro dospělé, Pro děti
Od věku 12 let (144 měsíců)

Balení

Počet tablet/kapslí 8 ks
Obal Krabička

Skladovací teplota

Teplota skladování od 5 °C
Teplota skladování do 30 °C

Farmakoterapeutická skupina

Farmakoterapeutická skupina Jiná analgetika a antipyretika

Lékárna - ikonka

Charakteristika produktu Léčivý přípravek
Kód:  SPToth257
Záruka: 24 měsíců
Informace o výrobci

Bayer s.r.o., Siemensova 2717/4, 155 80 Praha 5 - Stodůlky, CZ, [email protected] www.bayer-leky.cz

Zobrazit více

Zkuste naše cookies

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies a další údaje k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a dalších údajů vč. jejich předání pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB11