Obnovit stránku

ASROCK Z270 SUPERCARRIER

Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy
Příslušenství ke zboží
Stránky výrobce

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

ASROCK Z270 SUPERCARRIER

Pokud chcete nabušenou herní mašinu, potřebujete ji postavit z těch nejlepších možných komponentů. A nejlepší je začít od píky. Špičkový základ pro takovou sestavu poskytne deska ASROCK Z270 SUPERCARRIER, díky níž ve vaší skříni vznikne výkonný počítač, který si snadno poradí s nejnovějšími hrami, profesionálními grafickými programy a náročnými multimediálními aplikacemi. V současné době jsou pro takové úkoly nejvhodnější procesory Intel sedmé generace, tedy řady Kaby Lake, z nichž dostanete naprosté maximum. 

Klíčové vlastnosti

  • Základní deska pro extrémně výkonné počítače
  • Integrovaná WiFi s Bluetooth v4.0
  • Podporuje nejmodernější procesory Intel Kaby Lake
  • Umožňuje připojit i profesionální grafické karty v režimech 4-Way SLI a 4-Way CrossFireX
  • Osazená porty pro nejrychlejší datové přenosy
  • Uzpůsobená k experimentům s přetaktováním
  • Zabudovaná zvuková karta studiové kvality
  • Chráněná před přepětím i vlhkostí

Základní deska pro nejvýkonnější počítače

Základní deska ASRock Z270 SUPERCARRIER je nejen špičkovým kusem technologie, ale rovněž bude díky RGB LED osvícení skvěle vypadat v počítačové skříni s průhlednou bočnicí. Jelikož je tato základní deska určená pro extrémně výkonné počítače, je vybavená adekvátními technologiemi. Kromě patice Socket 1151 pro procesory Intel Kaby Lake je osazená i čtyřmi sloty pro paměti nejnovějšího typu DDR4 pracující na frekvenci až 3733 MHz. Pro grafické karty jsou připravené tři sloty PCIe 3.0 x16, které podporují zapojení grafických karet v režimu 4-Way SLI a 4-Way CrossFireX. Kdyby vám ani výše uvedené nestačilo, můžete prostřednictvím dodávaných aplikací experimentovat do nejmenších detailů s přetaktováním celého systému. 

Bleskový přenos dat a dokonalý zvuk

O bleskově rychlé datové toky se kromě klasických konektorů SATA a SATA Express starají i porty Ultra M.2, jejichž prostupnost dosahuje až neuvěřitelných 32 Gb/s. To odpovídá přenosu obsahu jednoho DVD za jedinou vteřinu. Pozadu nebudou ani periferie, a to díky zabudovaným portům USB 3.1 typu C a portům Thunderbolt 3. Vysoce nadstandardní je i kvalita zabudované zvukové karty. Ta se pyšní fantasticky čistým a věrným zvukem, což je zásluhou jak skvělého elektromagnetického odstínění, tak i vynikajících převodníků a zesilovače. 

Naprosto spolehlivé připojení

Na slabý WiFi signál a stagnující internet není při hraní čas, proto je deska doplněna o 802.11ac WiFi, umožňující souběžný provoz v pásmu 2,4 GHz a 5 GHz. Preferujete-li připojení přes kabel, je připravená integrovaná 5gigabitová karta Aquantia. Spolehlivost je u této desky na prvním místě, proto pro zvýšení propustnosti vybavil výrobce desku i gigabitovým Dual LAN od Intelu s funkcí Teaming.

Dokonalé zpracování i v těch nejmenších detailech

ASRock Z270 SUPERCARRIER je postavená z prvotřídních materiálů a součástek, které zajišťují co nejefektivnější využití výkonu všech zapojených komponentů. Důraz na detail začíná už u napájení. To poskytuje stabilní a silný zdroj energie, přičemž minimalizuje elektromagnetický šum a akumulaci tepla. Protože se počítá s extrémním zatížením celého systému, jsou navíc všechny potenciálně tepelně namáhané části základní desky chlazené účinnými pasivními chladiči.

Velmi praktický je tzv. I/O Armor, tedy kryt zadního bloku konektorů. Ten zajišťuje jejich ochranu před poškozením statickou elektřinou i neopatrnou manipulací. Doplňuje jej ochrana před přepětím, takže váš počítač bude v bezpečí i při bouřkách. Unikátní je také stavba samotné PCB desky. Oproti běžným variantám je jeho vnitřní struktura mnohonásobně hustší. Díky tomu do ní neproniká vlhkost, která by jinak způsobovala korozi a drobné zkraty.

Parametry a specifikace

Socket a čipset

Socket Intel 1151
Čipset Intel Z270

Formát a funkce

Základní funkce Integrovaná síťová karta, Integrovaná zvuková karta, PCI Express 3.0, Podpora Intel Optane, Serial ATA III, UEFI BIOS, Wi-Fi

Operační paměť

Provedení DIMM
Režim zapojení Dual-channel

Pokročilé parametry

Pokročilé funkce AMD CrossFireX, NVIDIA SLI/NVlink, Řadič RAID
Typ zvukové karty Realtek ALC1220

Konektory

Externí DisplayPort, HDMI, Jack, Optical out, PS/2, RJ-45 (LAN), Thunderbolt 3, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), USB-C, VGA (D-Sub)
Interní M.2 Socket, Serial ATA III, Thunderbolt, TPM, USB 2.0 bracket, USB 3.0 (3.1 gen1) bracket
USB 2.0
Serial ATA III 10×
Kód:  AS031d9k
Prod. číslo:  Z270 SUPERCARRIER
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB18