Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

ASUS H110M-C/CSM

Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy
Příslušenství ke zboží
Stránky výrobce

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

ASUS H110M-C/CSM

Základní deska ASUS H110M-C/CSM nabízí ideální poměr mezi cenou a kvalitou a slouží jako dobrý základ pro výkonnou PC sestavu především do firemního prostředí. Deska v provedení mATX je osazena socketem LGA1151 a podporuje tak nejnovější 6. generaci procesorů Intel z rodiny Skylake. Pyšní se podporou nejrychlejších DDR4 paměťových modulů, novějšími USB 3.0 konektory i gigabitovým ethernetem.

Klíčové vlastnosti základní desky ASUS H110M-C/CSM

  • ASUS CSM – Corporate Stable Model
  • Podpora nejnovějších Intel procesorů 6. generace
  • Paměťové sloty pro nejrychlejší DDR4 operační paměti
  • Rychlé USB 3.0 porty 
  • Integrované grafické jádro podporuje zobrazení až na 3 monitorech
  • Grafický UEFI BIOS s podporou myši a další ochranné funkce od Asusu

Program ASUS CSM

Speciální program společnosti ASUS CSM – Corporate Stable Model poskytuje stabilní podporu a dodávky základních desek všem podnikům. Tento jedinečný program vám nabízí až 36měsíční podporu životního cyklu základní desky a preventivní upozornění 6 měsíců předem o ukončení životnosti. Díky tomu bude mít vaše společnost dostatek času na to, aby se připravila na přechod na nový produkt. Zakoupením programu CSM automaticky získáváte software pro právu IT ASUS ACC – Control Classic Edition zdarma. 

Spousta technologických vychytávek za nízkou cenu

ASUS H110M-C/CSM ve své výbavě nabízí rozhraní PCIe 3.0 ×16, ke kterému snadno připojíte plnohodnotnou grafickou. I bez ní se ale můžete plně spolehnout na integrovanou grafickou kartu, která podporuje obraz až na 3 monitorech zároveň přes grafické výstupy VGA, DVI a HDMI.

Jistě vás potěší přítomnost čtyř USB 3.0 konektorů pro rychlé datové přenosy z flashdisků či externích disků a šestice klasických USB 2.0 portů.

UEFI BIOS a ochrana systému

Výhodou je i moderní grafické rozhraní UEFI ASUS BIOSu s podporou myši, takže jakékoliv nastavení bootovacích priorit, přetaktování jednotlivých komponent nebo zobrazení informací o jejich stavu (napětí, výkon ventilátoru, provozní teploty a podobně) budou otázkou několika málo kliknutí.

Díky podpoře ASUS DIGI+ VRM je do procesoru dodáváno pouze potřebné a reálně využitelné množství energie, čímž dochází k její úspoře. Ochranný prvek ASUS ESD Guards chrání desku před elektrostatickými výboji, které by ji mohly vážně poškodit či dokonce zničit.

ASUS 5X Protection II

Deska ASUS H110M-C/CSM dostala do vínku špičkovou technologii 5X Protection II, využívající ty nejkvalitnější komponenty a vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům na zajištění dlouhodobé odolnosti a ochrany proti poškození. To znamená, že vaší sestavě se dostane výjimečné ochrany a stability, která je výsledkem několika desetiletí odborných znalostí a zkušeností inženýrů firmy ASUS. Spolehnout se budete moci na technologii LANGuard, která díky párování signálů poskytuje vyšší ochranu proti elektromagnetickému rušení, díky čemuž je docíleno až 2,5× vyšší odolnost proti přepětí a statické elektřině, která může za nepříznivých okolností vašeho elektronického miláčka plně ochromit.
ASUS rovněž zapracoval na provedení obvodů, které disponují integrovanými napěťovými regulátory, čímž je docíleno ochrany čipové sady. Zvýšené ochrany rovněž budou požívat DRAM paměti díky integrovaným vratným pojistkám, které pomáhají systému vyrovnat se s probíhajícím zkratem.

Parametry a specifikace

Socket a čipset

Socket Intel 1151
Čipset Intel H110

Formát a funkce

Formát základní desky mATX (Micro ATX)
Základní funkce Integrovaná síťová karta, Integrovaná zvuková karta, PCI Express 3.0, Příprava pro CPU s integrovaným GPU, Serial ATA III, UEFI BIOS

Operační paměť

Provedení DIMM

Pokročilé parametry

Typ zvukové karty Realtek ALC887

Konektory

Externí COM, DVI, HDMI, Jack, PS/2, RJ-45 (LAN), USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), VGA (D-Sub)
Interní COM bracket, LPT konektor, Serial ATA III, USB 2.0 bracket, USB 3.0 (3.1 gen1) bracket
USB 2.0
Serial ATA III
PCI
Kód:  ACmaH03
Prod. číslo:  90MB0NY0-M0EAYC
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB08