Obnovit stránku
Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

ASUS ROG CROSSHAIR VIII IMPACT

Akční cena
9 899 Kč
8 699 Kč
7 189 Kč bez DPH

ASUS ROG CROSSHAIR VIII IMPACT

Základní deska ROG Crosshair VIII IMPACT se chlubí vylepšeným optimalizovaným uspořádáním napájení, výkonným chlazením a podporu rychlejší paměti. Je připravena zvládnout mohutnou výpočetní sílu nejnovějších procesorů AMD Ryzen. Poskytne potřebný výkon ve spojení se spolehlivým provozem, takže vám umožní vytěžit ze své počítačové sestavy maximum. Je ideálním řešením pro stavbu menší herní sestavy schopné konkurovat systémům plné velikosti. Základní deska ASUS ROG Crosshair VIII IMPACT s čipovou sadou AMD X570 a soketem AMD AM4 je připravena  pro procesory AMD Ryzen 1. - 3. generace.

Klíčové vlastnosti základní desky ASUS ROG Crosshair VIII IMPACT

  • Základní deska ASUS ROG Crosshair VIII IMPACT pro 3. generaci procesorů AMD Ryzen
  • Vysoce účinné řešení napájení
  • Propracované chladicí komponenty umožní extrémní výkon procesoru
  • Místo pro rychlou DDR4 RAM až do 64GB kapacity
  • Dostatek konektorů pro rychlé připojení HDD a SSD disků
  • Intel Ethernet (I211-AT) a WiFi 6 pro připojení k internetu
  • Špičkový zvuk SupremeFX 7.1 High Definition Audio
  • Dostatek USB portů pro periferie a rychlé datové přenosy
  • Nástroje pro personalizaci centralizovanou kontrolu
  • Formát Mini-DTX

Moderně vyřešené napájení desky ASUS ROG Crosshair VIII IMPACT

Nejnovější architektura VRM využívá na desce ASUS ROG Crosshair VIII IMPACT spojené výkonové stupně k rychlému přepínání proudu při zachování stabilního tepelného výkonu. Konektory ProCool zajišťují pohodlné a spolehlivé připojení k elektrickému vedení. VRM má 8 + 2 výkonových stupňů, každý s výkonem 70 ampérů. Každý výkonový stupeň desky ASUS ROG Crosshair VIII IMPACT je doprovázen vysoce propustnou slitinovou tlumivkou dimenzovanou na 45 ampérů. Filtrování vstupů a výstupů zajišťují kondenzátory z pevného polymeru, které vydrží tisíce hodin při vysokých provozních teplotách.

Výkonné chlazení základní desky ASUS ROG Crosshair VIII IMPACT

Deska ASUS ROG Crosshair VIII IMPACT je osazena výkonnými ventilátory a dalšími špičkovými chladicími komponenty a je plně vybavena tak, aby umožnila vyšší výkon při nižších teplotách. Aktivní kombinovaný chladič VRM a čipové sady a hliníková zadní deska plné velikosti s tepelnou trubicí tvoří robustní základ pro absorbování většího množství tepelné energie.  Hustota žeber chladiče desky ASUS ROG Crosshair VIII IMPACT je optimalizována tak, aby se maximalizovala povrchová plocha při zachování prostoru pro proud vzduchu s nízkým odporem. Zásuvky pro vstup, výstup a průtok vody umožňují snadnou integraci s vlastní smyčkou vodního chlazení. Různé režimy chlazení lze kdykoli nakonfigurovat pomocí Fan Xpert 4 nebo UEFI BIOSu.

Podpora rychlé operační paměti na desce ASUS ROG Crosshair VIII IMPACT

Dvoukanálová paměťová architektura se skládá ze dvou slotů DIMM pro paměť DDR4 s nejvyšší frekvencí 4800 MHz a má kapacitu až 64 GB.  Nástroj ASUS Optimem III s vylepšenými možnostmi trasování paměti zlepšuje integritu signálu a snižuje šum. Umožňuje paměťovým sadám pracovat s nižší latencí, sníženým napětím a využívat vyšší frekvence. Maximalizujte na desce ASUS ROG Crosshair VIII IMPACT propustnost procesoru pro aplikace, které vyžadují obrovskou šířku pásma a výkon paměti pro nejrůznější pracovní zátěže.

Příprava pro velký úložný prostor a rychlá komunikace

Pro pevné disky využijete na ASUS ROG Crosshair VIII IMPACT 4 konektory SATAIII 6 Gb/s. Unikátní výkon pro rychlé SSD disky poskytují 2 rozhraní M.2 v režimu SATA i PCIE s bleskovou rychlostí ukládání. S Intel Ethernetem (I211-AT) vás rychlost přenosu v herních bitvách určitě nebude omezovat. K internetu se připojíte take s WiFi 6 802.11ax. ASUS LANGuard zařídí ochranu proti přepětí LAN, úderům blesku a výbojům statické elektřiny. Pro připojení periferií a datové přenosy s rychlostí až 10 Gbps je na desce ASUS ROG Crosshair VIII IMPACT k dispozici dostatek portů USB 2.0 a USB 3.2. .

Personalizujte a nastavte si vlastní styl na desce ASUS ROG Crosshair VIII IMPACT

ASUS ROG Crosshair VIII IMPACT nabízí kromě mimořádného výkonu také rozsáhlé možnosti vybudování vlastního stylu a přizpůsobení prostřednictvím nástrojů Aura Sync a adresovatelného Gen 2 RGB headeru. Intuitivní rozhraní Sonic Studio podporuje virtuální prostor pro náhlavní soupravy  a určitě vás vtáhne hlouběji do akce. Armory Crate je nový softwarový nástroj navržený tak, aby vám poskytoval centralizovanou kontrolu podporovaných herních produktů. S ROG SupremeFX 7.1  High Definition Audio s vysokým rozlišením CODEC S1220 si užijete špičkové herní zvukové zážitky. 

4,5
Hodnotili 2 zákazníci
10+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
?
neznámá reklamovanost

Parametry a specifikace

Socket a čipset

Socket AMD AM4
Čipset AMD X570

Formát a funkce

Formát základní desky mDTX (Mini DTX)
Základní funkce Bluetooth, Flash BIOS bez CPU, Integrovaná síťová karta, Integrovaná zvuková karta, M.2 , PCI Express 4.0, RGB podsvícení, Serial ATA III, Wi-Fi

Operační paměť

Provedení DIMM
Režim zapojení Dual-channel

Pokročilé parametry

Typ zvukové karty SupremeFX

Konektory

Externí Jack, RJ-45 (LAN) 1Gbps, S/PDIF, USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), USB 3.2 Gen 2
Interní ARGB LED Header, DIMM.2, M.2 Socket, RGB LED Header, Serial ATA III, USB 2.0 bracket, USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) bracket, USB-C 3.2 Gen 2 bracket
M.2 sloty 2ks
USB 3.2 Gen 2 6 ×
Serial ATA III
Kód:  ACX5711
Záruka: 36 měsíců
Prod. číslo:  90MB11Q0-M0EAY0
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB24