Obnovit stránku

ASUS ROG STRIX SCOPE RX - US

3 599 Kč
2 974 Kč bez DPH

ASUS ROG STRIX SCOPE RX - US

Drátová herní klávesnice ASUS ROG STRIX SCOPE RX

Hledáte klávesnici, která splní vaše náročné požadavky směrem k vášnivému hraní těch nejnovějších AAA titulů? Věnujte svoji pozornost novince ROG STRIX SCOPE RX od společnosti ASUS. Klávesnice zaujme nejen výrazným RGB podsvícením, ale i využitím speciálních spínačů ROG RX Red Optical Mechanical nebo odolným provedením.

ROG STRIX SCOPE RX

Herní klávesnice s prodlouženou životností

ROG STRIX SCOPE RX je první mechanickou herní klávesnicí s exkluzivními optickými mechanickými spínači ROG RX Red. Tyto spínače poskytují klávesám životnost až pro 100 milionů kliknutí a nabízejí konzistentní lineární klávesové zkratky s okamžitou odezvou.

ROG STRIX SCOPE RX

Zvýšená odolnost proti vodě i prachu

Mechanická klávesnice ROG STRIX SCOPE RX se pyšní zvýšenou odolností proti vodě a prachu dle standardu IP56. Punc kvality dodává vrchní kryt z hliníkové slitiny a určitě vás v praxi potěší i volný USB 2.0 konektor. Stejně jako všechny herní klávesnice řady STRIX SCOPE je i tento model vybavený 2× širší klávesou Ctrl.

ASUS ROG STRIX SCOPE RX
ROG STRIX SCOPE RX

Mechanické spínače ROG RX Red

Klávesnice ASUS ROG STRIX SCOPE RX využívá spínače ROG RX Red, které mají unikátní design, díky čemuž poskytují téměř nulové zpoždění odskoku a zajišťují okamžitou aktivaci v okamžiku stisknutí klávesy. Dutý čtvercový dřík a stabilizační mechanismus X poskytují konzistentní stisky kláves bez viklání.

ROG STRIX SCOPE RX

Armoury Crate

Software ASUS Armory Crate je navržený tak, aby vám poskytoval ovládání podporovaných herních produktů z jednoho místa. Díky tomu snadno vyladíte vzhledu i chování vašeho systému.

ROG STRIX SCOPE RX

Klávesa Stealth

Speciální klávesa Stealth skryje všechny aplikace a ztlumí zvuk, čímž zajistí okamžité soukromí. U klávesnice ASUS ROG STRIX SCOPE RX se nachází na pozici tlačítka F12, které obvykle moc funkcí nemá.

ASUS ROG STRIX SCOPE RX

ROG STRIX SCOPE RX využívá Aura Sync

Přizpůsobte si vzhled klávesnice ASUS ROG STRIX SCOPE RX sobě samým a zvolte si barvy a efekty, které vám budou během používání maximálně vyhovovat.

5,0
Hodnotil 1 zákazník
100 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
?
neznámá reklamovanost
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Připojení

Připojení Drátová
Rozhraní USB
Napájení USB

Určení klávesnice

Technologie Mechanická

Uspořádání (Layout)

Lokalizace Americká
Typ kláves Klasické (Vysokoprofilové)
Enter Jednořádkový
Backspace Široký
Levý shift Úzký

Výbava klávesnice

Výbava klávesnice Podsvícené klávesy

Barva

Barva Černá

Rozměry

Šířka 43,9 cm (439 mm)
Výška 3,7 cm (37 mm)
Hloubka 13 cm (130 mm)

Hmotnost

Hmotnost 1 070 g
Kód:  NA706q3
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  90MP0240-BKUA00
P-DC1-WEB07