Obnovit stránku
Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

ASUS ROG STRIX Z590-I GAMING WIFI

8 849 Kč
7 313 Kč bez DPH

ASUS ROG STRIX Z590-I GAMING WIFI

ASUS ROG STRIX Z590-I GAMING WIFI s paticí Intel LGA 1200 a čipovou sadou Intel Z590 poskytne vaší počítačové sestavě potřebný výkon ve spojení se spolehlivým provozem. Inteligentní ovládací prvky umožňují snadnou správu nastavení přetaktování, chlazení a síťového připojení a poskytují vám vše, co potřebujete k využití plného potenciálu vaší sestavy pro špičkový herní výkon. ROG Strix Z590-I GAMING WIFI upoutá pozornost také svými futuristickými designovými prvky, nízkou hmotností, duhovým logem ROG a osvětlením Aura. ASUS ROG STRIX Z590-I GAMING WIFI je připravena pro procesory Intel 10.a 11. generace.

Klíčové vlastnosti základní deska ASUS ROG STRIX Z590-I GAMING WIFI

  • Základní deska ASUS ROG STRIX Z590-I GAMING WIFI pro procesory Intel 10. a 11. generace 
  • Inteligentní softwarové nástroje pro udržování systému v optimálním stavu
  • Účinné chlazení umožní extrémní výkon procesoru
  • Místo pro rychlou DDR4 RAM až do 64GB kapacity
  • Dostatek konektorů pro rychlé připojení HDD a SSD disků
  • HDMI pro zobrazovací zařízení
  • LAN 2,5Gb a WIFI 6E pro bezdrátovou komunikaci
  • Formát mITX

Inteligentí základní deska ASUS ROG STRIX Z590-I GAMING WIFI

Součástí výbavy základní desky ASUS ROG STRIX Z590-I GAMING WIFI jsou inteligentní softwarové nástroje, které průběžně udržují celý systém v optimálním stavu. Chytré přetaktování sleduje CPU a chlazení a umí předpovídat a nastavovat optimální konfiguraci pro každý provozní režim. Software také automaticky řídí ventilátory a zajišťuje nejúčinnější nastavení v závislosti na aktuálním zatížení systému a teplotě. Softwarový modul GameFirst VI optimalizuje a organizuje šířku pásma sítě tak, aby zajistil hladké online hraní. 

Konstrukce desky ASUS ROG STRIX Z590-I GAMING WIFI pro maximální chladicí výkon

Deska ASUS ROG STRIX Z590-I GAMING WIFI je vybavena špičkovými chladicími komponenty a je plně vybaven tak, aby umožnila vyšší výkon při nižších teplotách. Vestavěný ventilátor VRM je vyroben na míru pro nízkou hlučnost a je vybaven odolnými ložisky, která vydrží až 60 000 hodin. Křivka otáček ventilátoru odkazuje na teploty VRM, aby zajistila optimální chlazení pro jakoukoli pracovní zátěž. Různé režimy chlazení lze kdykoli nakonfigurovat pomocí nástroje Fan Xpert 4. Design je konstruován tak, aby účinně odváděl teplo od integrovaných komponent a zároveň udržoval teplotu M.2 SSD pod kontrolou.

Podpora rychlé operační paměti na desce ASUS ROG STRIX Z590-I GAMING WIFI

Dvoukanálová paměťová architektura se skládá ze dvou slotů DIMM pro paměť DDR4 s nejvyšší frekvencí 5333 MHz a má kapacitu až 64 GB.  Pomocí nástroje ASUS Optimem II lze optimalizovat paměť pro nastavení vysoké frekvence nebo nízké latence. Vlastní grafickou kartu můžete na ASUS ROG STRIX Z590-I GAMING WIFI zapojit do PCIe x16 slotů.

Příprava pro velký úložný prostor a rychlá komunikace

Pro pevné disky využijete na ASUS ROG STRIX Z590-I GAMING WIFI  čtyři konektory SATAIII 6 Gb/s. Unikátní výkon pro rychlé SSD disky poskytují 2 rozhraní M.2 v režimu SATA s bleskovou rychlostí ukládání. S 2,5Gb Ethernetem a nejnovější 2x2 Intel WiFi 6E vás rychlost přenosu v herních bitvách určitě nebude omezovat. ASUS LANGuard ochranu proti přepětí LAN, údery blesku a výboji statické elektřiny. Pro připojení periferií a rychlé datové přenosy je na desce ASUS ROG STRIX Z590-I GAMING WIFI k dispozici dostatek portů USB 2.0 a USB 3.2. včetně oboustranného USB-C.

Personalizujte a nastavte si vlastní styl na desce ASUS ROG STRIX Z590-I GAMING WIFI

ASUS ROG STRIX Z590-I GAMING WIFI nabízí kromě mimořádného výkonu také rozsáhlé možnosti vybudování vlastního stylu a přizpůsobení prostřednictvím nástrojů Aura Sync a adresovatelného Gen 2 RGB headeru. Intuitivní rozhraní Sonic Studio III podporuje virtuální prostor pro náhlavní soupravy  a určitě vás vtáhne hlouběji do akce. S ROG SupremeFX 7.1 s vysokým rozlišením si užijete špičkové herní zvukové zážitky. 

Parametry a specifikace

Socket a čipset

Socket Intel 1200
Čipset Intel Z590

Formát a funkce

Formát základní desky mITX (Mini ITX)
Základní funkce Bluetooth, Integrovaná síťová karta, Integrovaná zvuková karta, M.2 , PCI Express 4.0, Příprava pro CPU s integrovaným GPU, RGB podsvícení, Serial ATA III, Wi-Fi

Operační paměť

Provedení DIMM
Režim zapojení Dual-channel

Pokročilé parametry

Typ zvukové karty Realtek ALC4080

Konektory

Externí HDMI, Jack, RJ-45 (LAN) 2.5Gbps, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 2x2, USB-C, Thunderbolt 4
Interní ARGB LED Header, M.2 Socket, RGB LED Header, Serial ATA III, Thunderbolt, USB 2.0 bracket, USB 3.2 Gen 1 bracket, USB-C 3.2 Gen 2 bracket
M.2 sloty 2ks
USB 2.0
USB 3.2 Gen 2 2 ×
Serial ATA III
Kód:  ACz590r4
Záruka: 36 měsíců
Prod. číslo:  90MB1680-M0EAY0
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB19