Obnovit stránku

ASUS ROG ZENITH II EXTREME

20 490 Kč
16 934 Kč bez DPH

ASUS ROG ZENITH II EXTREME

Základní deska ASUS ROG Zenith II Extreme s 16fázovým napájením je připravena popustit uzdu výpočetnímu výkonu inovativních 64jádrových procesorů AMD Ryzen Threadripper. Deska je plně připravena pro přetaktování, díky čemuž budete moci posunout herní výkon vaší herní mašiny o několik úrovní dále. ROG Zenith II Extreme má maximalizovanou šířku pásma linek, díky čemuž budete moci připojit až 33 zařízení současně, přičemž každý PCIe ×16 a M.2 sloty jsou propojeny s PCIe 4.0, což znamená možnost zapojení nejmodernějších grafických karet a NVMe disků, aniž by došlo k omezení výkonu. 

Klíčové vlastnosti základní desky ASUS ROG ZENITH II EXTREME 

  • Připraveno pro procesory AMD Ryzen Threadripper 3. generace
  • Maximalizujte připojení a rychlost s až pěti disky M.2, USB 3.2 Gen 2x2 a AMD StoreMI
  • Optimalizované řešení napájení Infineon TDA21490, napájecí konektory ProCool II, tlumivky z lehké slitiny a 10K kondenzátory
  • Výkonný systém chlazení
  • Integrovaný Ethernet Aquantia 10 Gbps, WiFi 6 (802.11ax) s podporou MU-MIMO a technologie GameFirst V
  • Barevný OLED displej a osvětlení Aura Sync RGB, včetně dvou adresovatelných RGB headerů
  • Špičkový ROG zvuk: SupremeFX S1220 a ESS SABRE9018Q2C s japonskými kondenzátory
  • Integrovaný I / O panel, ASUS SafeSlot, BIOS FlashBack a FlexKey

základní deska s neskutečně rychlým připojení

Neskutečná síla demonstrovaná touto základní deskou vyžaduje adekvátní chlazení. ASUS ROG Zenith II Extreme používá velké chladiče VRM, které dosahují správné rovnováhy mezi výkonem a potřebným chlazením. Celá deska je poté prošpikována nejpokročilejšími technologiemi pro optimální chlazení. Tato výkonná základní deska podporuje až pět jednotek M.2. Každý z těchto slotů je zapojen tak, aby mohl využívat šířku pásma PCIe 4.0 a je tak kompatibilní s nejnovějšími NVMe SSD disky. Díky tomu získáváte více než solidní základ pro složité výpočetní operace, které vyžadují extrémně rychlé přenosové rychlosti. Ultimátních výsledků dosahuje také kabelová i bezdrátová síť – s Aquantia 10 Gbps Ethernet a nejnovější WiFi 6 (802.11ax) s podporou MU-MIMO přímo na desce.

ASUS ROG Zenith II Extreme podporuje nejnovější standardy

Platforma TRX40 je zaměřena na nejnáročnější tvůrce obsahu, a i proto implementuje nejnovější standardy USB. ROG Zenith II Extreme je kompatibilní se standardem USB 3.2 Gen 2×2, který zdvojnásobuje přenosovou šířku pásma a je tak dosaženo přenosové rychlosti 20 Gbps. Dva konektory USB 3.2 jsou připraveny pro připojení portů na čelním panelu – rychlé rozhraní tak budete mít na dosah ruky. 

Dokonalý zvuk

Nedílnou součástí každé výkonné počítačové sestavy je kvalitní zvuk. ASUS ROG Zenith Extreme využívá nejnovější kodek SupremeFX S1220 se špičkovým převodníkem ESS Sabre DAC. Pokročilý software Sonic Studio III nabízí intuitivní prostředí pro správu a umožňuje směřovat zvuk přesně tak, kam potřebujete. Deska dokonce podporuje DTS Sound Unbound pro vytvoření třírozměrných zvukových scén.

Připravena na integraci do ROG rodiny

Připravte se na komponenty řady ROG – od grafické karty a monitorů, až po myši nebo klávesnice. Ekosystém ROG je rozsáhlejší než jakýkoliv jiný konkurenčních značek. Nejen díky adresovaným RGB headerům 2. generace a technologii AURA Sync RGB si můžete svou sestavu podsvítit dle svých představ a jednotlivé komponenty mezi sebou synchronizovat. Základní deska je mimo jiné vybavena LiveDash OLED displejem s úhlopříčkou 1,77" na panelu I/O, který indikuje stav napájení, případně potíže s hardwarem. 

Parametry a specifikace

Socket a čipset

Socket AMD TRX4
Čipset AMD TRX40

Formát a funkce

Základní funkce Bluetooth, Flash BIOS bez CPU, Integrovaná síťová karta, Integrovaná zvuková karta, M.2 , PCI Express 4.0, RGB podsvícení, Serial ATA III, Wi-Fi

Operační paměť

Provedení DIMM
Režim zapojení Quad-channel

Pokročilé parametry

Pokročilé funkce NVIDIA SLI/NVlink, AMD CrossFire Technologies
Typ zvukové karty SupremeFX S1220

Řada

Řada Asus ROG Zenith

Konektory

Externí Jack, RJ-45 (LAN) 10Gbps, S/PDIF, USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 2x2, USB-C
Interní ARGB LED Header, DIMM.2, M.2 Socket, RGB LED Header, Serial ATA III, TPM, USB 2.0 bracket, USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) bracket, USB-C 3.2 Gen 2 bracket
M.2 sloty 4ks
USB 3.2 Gen 2 5 ×
USB 3.2 Gen 2x2 1 ×
Serial ATA III
Kód:  ACtrx4c6
Záruka: 36 měsíců
Prod. číslo:  90MB12C0-M0EAY0
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB19