ASUS VIVOMINI-UN65-M023
Show alternatives
Product accessories
Manufacturer website
Package contents
Package includes Power adapter, VESA
Processor
Processor series Intel Core i3
Processor model number Intel Core i3 6100U Skylake
Processor frequency 2.3 GHz (2,300 MHz)
Max TDP 15 W
CPU features HyperThreading, Low energy consumption, Virtualization Support
PSU
PSU 65 W
Memory
Memory frequency 1,600 MHz
Case
Width 131 mm
Height 42 mm
Depth 131 mm