ASUS VIVOMINI-UN65-M025
Package contents
Package includes Power adapter, VESA
Processor
Processor series Intel Core i7
Processor frequency 2.5 GHz (2,500 MHz)
Core boost frequency 3.1 GHz (3,100 MHz)
Max TDP 15 W
CPU features Automatic Overclocking, HyperThreading, Low energy consumption, Virtualization Support
PSU
PSU 65 W
Memory
Memory frequency 1,600 MHz
Case
Width 131 mm
Height 42 mm
Depth 131 mm