Obnovit stránku

Asustor Nimbustor 2-AS5202T

9 990 Kč
8 256 Kč bez DPH

Asustor Nimbustor 2-AS5202T

Dvoudiskové chytré datové úložiště Asustor Nimbustor 2-AS5202T

Kvalitní diskové úložiště již patří mezi standardní vybavení i v menších firmách, ale jen pár jich dokáže vyvinout vysoké přenosové rychlosti. A v této oblasti právě exceluje dvoudiskový NAS Asustor Nimbustor 2-AS5202T. Kromě široké kompatibility vyniká dvojicí LAN portů, každý s podporou standardu 2.5 GbE.

CPU

2jádrové CPU

Pro dosažení co nejvyšších přenosových rychlostí je důležitá HW výbava. Díky tomu se dočkáte rychlosti čtení/zápisu až na úrovni 563/561 MB/s v RAID 1.

Asustor Nimbustor

Spolehlivost 24/7

Modelová řada Nimbustor byla navržena pro používání v režimu 24/7. To je možné jen díky optimálně provedenému chlazení vnitřních součást. Úložiště je navíc energeticky nenáročné, protože spotřeba dosahuje jen na 17 W při zatížení.

Ohromující rychlost

Zapojením obou LAN portů s rychlostí 2.5 GbE můžete využít funkci Link Aggregation. Díky tomu poletí data až teoretickou rychlostí na úrovni 5 GbE. Samozřejmě je však nutné mít kompatibilní switch a dostatečně kvalitní kabeláž.

Zprovoznění pomocí aplikace

Stáhněte si mobilní aplikaci AiMaster, se kterou je softwarové oživení úložiště naprostá lahůdka. Aplikace totiž zvládne vyhledání NAS, inicializaci systému, instalaci, správu napájení a samozřejmě také instalovat bezpečnostní aktualizace firmwaru.

Komplexní zálohování

NAS Asustor vám po krátkém nastavení obstará kompletní zálohování důležitých dat z počítačů a notebooků. Zvládne se však připojit ke cloudovým službám včetně Amazon S3, ASUS WebStorage, Dropbox, Google Drive, OneDrive a mnoha dalším.

Aplikace

Přístup k datům odkudkoli

Výrobce k NAS poskytuje celou řadu aplikací, díky kterým budete mít do úložiště přístup klidně i z dovolené v zahraničí.

Funkce

Rozšiřující funkce

Potenciál diskového úložiště zvyšuje vlastní operační systém Asustor Data Master (ADM). V App Central máte několik možností, jak najít vaši oblíbenou aplikaci. Aplikace můžete vyhledat pomocí klíčových slov nebo je zobrazit podle kategorie, popularity, doporučení a dalších filtrů. S podporou více jazyků můžete vyhledávat aplikace v češtině.

Asustor Nimbustor

Snadné rozšíření

NAS Asustor podporuje vždy maximální dostupnou velikost pevného disku. Pokud je to pro vás málo, tak stačí pořídit rozšiřující jednotku AS6004U s kapacitou až 168 TB. 

Vaše vlastní kino

S aplikací LooksGood se NAS Asustor promění v multimediální centrum s podporou DLNA, Chromecast nebo s možností napojení na Apple TV.

Podpora 4K HDR

Kromě síťového streamování lze Nimbustor propojit s TV přímo pomocí konektoru HDMI 2.0a s 10bitovým 4K hardwarovým dekódováním, dekódováním HEVC a dekódováním VP9 10bit pro plynulejší zážitek a nižší využití procesoru.

Parametry a specifikace

Typ a kapacita

Typ úložiště SSD, HDD
Formát (Form Factor) 2.5" a 3.5"
Kapacita úložiště 28 000 GB (28 TB)

Rozměry

Šířka 114 mm (11,4 cm)
Výška 230 mm (23 cm)
Hloubka 170 mm (17 cm)

Hmotnost

Hmotnost 1,6 g (0 kg)

Barva

Barva Černá

Úložiště

Počet pozic osazených diskem 0 ×
Podporovaný RAID RAID 0, RAID 1 (zrcadlení), JBOD

Služby

Podporované služby Web server, FTP server, Nahrávání z IP kamer, Cloud server

Výkon

Systémová paměť (RAM) 2 048 MB (2 GB)
Typ paměti DDR4
Paměť rozšiřitelná až na 8 GB

Využití

Využití Domácí

Spotřeba

Rozhraní

LAN 2 ×

Rozměry

Hloubka 170 mm
Hmotnost 1,6 kg
Šířka 114 mm
Výška 230 mm
Kód:  QL351b12
Záruka: 36 měsíců
Prod. číslo:  AS5202T
P-DC1-WEB07