Car Accessories COYOTE
Car Accessories COYOTE – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 40
COYOTE Plastic pharmacy COYOTE SECURE
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vehicle First Aid Kit - briefcase, washable, rubber choke in the package, a patch without a pad, pillow patch, a three-pointed scarf, bandage finished with 1 pad and bandage...
COYOTE Radiator sealant liquid 250ml
Amazing Deal
139,-
Save 40,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Additive - for sealing small leaks in radiator, cooling and heating systems, prevents coolant leaks, does not plug grommets and valves, volume 250 ml
COYOTE Disposable Alcohol Test
54,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Alcohol Tester -, for personal use, measurement method: no mouthpiece, with mouthpiece, Without a power supply
COYOTE Glass defroster 650 ml
from
75,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Window De-Icer - volume 0,65 l
COYOTE SECURE Beginner sticker decal
59,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Sticker - with motif driver beginner, height 18 cm, width 14,5 cm
COYOTE SECURE Sticker Baby in the car
59,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Sticker - with child in car motif, height 18 cm, width 14,5 cm
COYOTE Glycosol aerosol window defroster with scraper 300 ml
73,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Window De-Icer - volume 0,3 l
COYOTE SECURE Ice scraper
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ice Scraper -
COYOTE SECURE Sticker speed 100km
65,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self-Adhesive Sticker - with a speed limit motif to max. 100 km/h, diameter 15 cm
COYOTE SECURE Sticker speed 80km
65,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self-Adhesive Sticker - with a speed limit motif to max. 80 km/h, diameter 15 cm
COYOTE Upholstery cleaner foam 300 ml
Amazing Deal
93,-
Save 26,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Upholstery Cleaner - spray, volume 300 ml
COYOTE Liquid wipers MR 500ml
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Windshiels Washers - prevents water from adhering to the glass and prevents fogging, creates an invisible three-layer coating, volume 500 ml
COYOTE Winter fluid -40°C 3L
199,-
Currently Unavailable
Windshield Wiper Fluid -, volume 3000 ml - 66 Kč/1 l
COYOTE Winter fluid -20°C 5L READY
165,-
Currently Unavailable
Windshield Wiper Fluid - ready to use, volume 5000 ml - 33 Kč/1 l
COYOTE PHM canister COYOTE SECURE 5l plastic black/yellow
159,-
Currently Unavailable
Jerrycan - plastic, for fuel, practical design of the handle and the pouring spout, a transparent strip to determine the quantity, 3D profiles for fitting the lid and the pouring...
COYOTE SECURE Sticker CZ standard+bonus
59,-
Currently Unavailable
Car Sticker - with CZ motif plus state emblem, height 21 cm, width 10 cm
COYOTE SECURE 5t towing rope with carabiners
319,-
Currently Unavailable
Tow Rope - for vehicles up to 5000 kg, hook end, with flag, yellow
COYOTE SECURE Tow rope 2,6t PAD
207,-
Currently Unavailable
Tow Rope - for vehicles up to 2600 kg, ending with a loop
COYOTE PHM canister COYOTE SECURE 20l plastic black/yellow
309,-
Currently Unavailable
Jerrycan - plastic, for fuel, practical design of the handle and the pouring spout, a transparent strip to determine the quantity, 3D profiles for fitting the lid and the pouring...
COYOTE Winter Coolant -30°C 4 l
New arrival
179,-
Currently Unavailable
Windshield Wiper Fluid - 45 Kč/1 l
COYOTE Winter Coolant -20°C 4 l
New arrival
139,-
Currently Unavailable
Windshield Wiper Fluid - 35 Kč/1 l
COYOTE SECURE 3-in-1 scraper
396,-
Currently Unavailable
Ice Scraper - dimensions 87cm × 12,8cm × 27cm, equipment: Broom and Telescopic handle
COYOTE SECURE Square Scraper
54,-
Currently Unavailable
Ice Scraper - dimensions 15cm × 0,6cm × 14cm
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Autodoplnky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Autós kiegészítők