Obnovit stránku
Jak rychle doručujeme objednávky? Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-2 dny 0-2 dny 1-2 dny 0-1 den 2-4 dny 2-4 dny

Autoprofi Výplach DPF 5l

1 699 Kč
1 404 Kč bez DPH

Autoprofi Výplach DPF 5l

Účinný přípravek Autoprofi DPF o objemu 5000 ml je určen na čištění a ochranu filtru DPF/FAP. Tento přípravek je vhodný pro vozidla, která disponují filtrem pevných částic. Rozpouští saze a velmi jednoduše se aplikuje. Čistič je šetrný k hliníkovým, zinkovým i kadmiovým materiálům.

Klíčové vlastnosti výplachu DPF Autoprofi, 5 l

  • Čistič Autoprofi pro péči o filtr DPF/FAP u motorů s filtrem pevných částic
  • Účinně čistí, ochraňuje a prodlužuje životnost filtru
  • Rozpouští saze a má preventivní účinky
  • Jednoduchá aplikace
  • Přípravek je velmi šetrný vůči různým materiálům

Objem:
5000 ml

Návod k použití:
Před použitím balení kapaliny protřepejte! Demontujte filtr pevných částic a vizuálně zkontrolujte, zda není mechanicky poškozen. Před naplněním výplachovou kapalinou ucpěte všechny otvory, následně nalijte do filtru pevných částic obsah kapaliny tak, aby byl filtr celý naplněn! Nechte působit alespoň 10 hodin. Občas protřepte a v případě potřeby dolijte výplachovou tekutinu. Po uplynutí času potřebného pro vyčištění filtru důkladně DPF vypláchněte čistou teplou vodou. Nechte vyschnout. Po dokončení procesu čištění Výplachem DPF filtr namontujte zpět na vozidlo. Následně do palivové nádrže nalijte produkt Čistič DPF (dodržte dávkování) a proveďte testovací jízdu po dobu alespoň 20 minut. Pokud nedojde k automatickému spuštění regenerace – spusťte ji pomocí elektronického zařízení ve vašem servisu.

Parametry a specifikace

Objem

Objem 500 ml (0,5 l)

Určení

Určení Benzin, Nafta

Motor

Motor Diesel, Benzín

Sezóna

Sezóna Zimní, Letní

Typ

Typ aditiva Čistič DPF
Kód:  AUPR264098
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  43245
P-DC1-WEB07