Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

CHEMSTR Speciální čistič 30 l

4 240 Kč
3 504 Kč bez DPH

CHEMSTR Speciální čistič 30 l

SPECIÁLNÍ ČISTIČ

Speciální čistič k radikálnímu čištění a odmaštění společnosti CHEMSTR odstraňuje nejsilnější nečistoty jako tuky, oleje, vosky, pryskyřice atd.


Speciální čistič je vhodný zejména k čištění kovu, ale lze jej použít i k čištění umělých hmot či keramiky. Produkt lze užívat univerzálně, k manuální aplikacím, ale i jako náplň do horkovodních tryskových myček, jedno i více komorových čistících systému, ponorných zařízeni a jiných čistících strojů. Obsahuje korozní inhibitory, které zajišťují na čištěném povrchu dočasnou protikorozní ochranu.

Výhody:

  • intenzivně čistí a odmašťuje
  • obsahuje korozní inhibitory, které zajišťují na čištěném povrchu protikorozní ochranu
  • není hořlavý, neobsahuje fosfáty ani rozpouštědla
  • ředitelný až do poměru 1:50
  • lehce pěnivý
  • biologicky odbouratelný

Návod k použití:

Speciální čistič aplikujeme na znečištěný povrch (lze ředit s vodou až do poměru 1:50). Zahřátím se zvýší účinek čištění. Po mechanické aplikaci je nutno nečistoty odstánit- npř. kartáčem a po vyčištění produkt opláchnout vodou.

Speciální čistič lze aplikovat pro čištění a odmašťování v mechanických rozprašovačích, ale zejména jako náplň průmyslových zařízení. Oleje a tuky, které se dostávají do čistícího roztoku (např. v ponorném čistícím zařízení), neemulgují, a proto mohou být jednoduše odstraněny metodami jako olejový separátor. Tím se zvýší životnost lázně a dochází k redukci nákladů.

Balení:

  • 30 litrů, kanystr

Parametry a specifikace

Objem

Objem 30 000 ml (30 l)

Použití

Použití Karoserie

Použití

Použití Metalíza, Lak, Plasty, Kovy, Disky

Určeno k odstranění

Určeno k odstranění Biologických stop, Mastnoty, Pryskyřice, Vosku, Nečistot, Tuků, Oleje
Kód:  AUPR275742
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  12.0021
P-DC1-WEB27