Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Compass COBRA

1 890 Kč
1 679 Kč
1 388 Kč bez DPH

Compass COBRA

Jestliže si chcete užít pořádný výlet na kolech i s rodinou, tak pak je nosič Compass COBRA ideální volbou. S minimem nářadí velmi rychle a snadno nosič namontujete na tažné zařízení automobilu, připevníte kola a můžete vyrazit. Na tento celokovový nosič můžete připevnit až 3 jízdní kola. Veškerá montáž je velmi jednoduchá, takže to bez obav zvládne opravdu každý. Montáž a demontáž nosiče se provádí pomocí stranového klíče, nebo šestihranného nástavce (velikosti 24). Nosič Compass se nasadí na kouli tažného zařízení automobilu a zajistí se dotažením šroubu. 

Klíčové vlastnosti nosiče kol na tažné zařízení Compass COBRA

  • Snadná a rychlá montáž
  • Pojme až 3 jízdní kola 
  • Jedná se o celokovový nosič z kvalitního materiálu
  • Nosnost až 45 kg
  • Nosič je možné složit

Jízdní kola poté stačí upevnit pomocí fixačních spon - tudíž se zcela obejdete bez nářadí. Součástí balení je také stahovací popruh s délkou 240 cm sloužící k zabezpečení jízdních kol. Nosič Compass COBRA je samozřejmě skládací, takže po demontáži ho stačí složit a uložit např. do kufru automobilu. Primárně je určen pro vozidla s běžným tažným zařízením o velikosti koule 50 mm a jeho nosnost činí 45 kg. 
Nosič Compass COBRA lze použít pouze u vozidel, kde nosič, nebo v něm upevněná jízdní kola, nezakryjí registrační značku ani zadní světla automobilu. V opačném případě je nutné použít doplňková zadní světla s držákem registrační značky, která nejsou součástí balení.

Doplňující informace:
Materiál:
ocel s antikorozní úpravou
Upevňovací šroub:
velikost 24
Výška nosiče od zavěšení:
80 cm

Parametry a specifikace

Typ nosiče kol

Typ nosiče kol na tažné zařízení

Počet kol

Počet kol 3

Nosnost

Nosnost 45 kg
Kód:  CAT1019
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8591686021288
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB13