Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Motorola XT420

4 490 Kč
3 711 Kč bez DPH

Motorola XT420

Motorola XT420

Zlepšete komunikaci ve vašem týmu. Vysílačky Motorola XT420 umožní komunikovat okamžitě a za jakékoliv situace. Ohromí vás skvělým výkonem a to i při použití ve zhoršených podmínkách. Poradí si také v případě zvýšeného hluku okolí. Vysílačky poskytnou jasný a ostrý zvuk a výjimečnou výdrž baterie na jedno nabití. Díky vysoké kvalitě přenosu zvuku a programovacímu softwaru se stanou dokonalou volbou pro vaše firemní aktivity. 

XT420

Buďte ve spojení

Osvědčená kvalita vysílaček

XT420 nabízí 16 radiových kanálů s 219 nastavitelnými kódy, které pomohou zajistit jasný signál. Vysílačka disponuje výkonným 1500mW reproduktorem poskytující jasnou komunikaci bez rušivé zpětné vazby v hlučném prostředí. Robustní konstrukce je odolná vůči vnějšímu poškození, těsní proti prachu a speciální nátěr brání tvorbě plísní a bakterií na povrchu vysílačky.

Objevte nespočet funkcí 

Zákaznicky programovací software (CPS) založený na HTML je snadno použitelný a pracuje s jakýmkoliv počítačovým prohlížečem. CPS je k dispozici ke stažení zdarma a k samostatnému programování je nutný kabel. Vysílačka rovněž nabízí dvě programovatelná tlačítka umožňující rychlý a snadný přístup k běžně používaným funkcím.

XT420

Zaujme vás

Hlavní přednosti vysílaček

  • Dosah až 10 km ve volném prostoru
  • Výdrž baterie až 20 hodin na nabití
  • 219 nastavitelných kódů
  • Velmi pevná konstrukce
  • Odolnost vůči vodě, prachu a mechanickému poškození
  • Speciální povrchová úprava

Parametry a specifikace

Základní vlastnosti

Dosah vysílačky 10 km
Počet kanálů 16
Napájení Li-ion
Počet baterií 1 ks
Počet kusů v balení 1
Kód:  ZD2554f
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  RMP0166BHLAA
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB09