Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

OSRAM LEDriving XENARC Edice Golf VI Chrome 2ks

24 190 Kč
19 992 Kč bez DPH

OSRAM LEDriving XENARC Edice Golf VI Chrome 2ks

Moderní přední světlomet Osram LEDriving XENARC pro vůz VW Golf VI v edici chrom kombinuje nejnovější technologie. Je osazen kvalitními xenonovými výbojkami, LED světly pro denní svícení a dynamickými blikači. Světlomet je určen pro upgrade z původních halogenových světlometů (není určen pro vozy s originálními xenonovými světlomety). Celý světlomet je patřičně homologován a jeho instalace je snadná díky systému Plug & Play, díky němuž nepotřebujete žádné speciální nářadí a vyhnete se náročné úpravě přední části vozidla. Po montáži je ihned připraven k okamžitému použití bez dodatečného nastavování sklonu světla.

Klíčové vlastnosti

  • Pro vozy VW Golf VI typ 5K 10/2008—11/2013
  • Moderní xenonové výbojky D8S o teplotě 4 200 K
  • Integrovaná LED denní světla
  • Dynamické ukazatele směru jízdy
  • Homologováno
  • Určeno pro vozy s původně halogenovými světly (ne s orig. xenony)
  • Snadná Plug & Play instalace

Je bezpečnější a výkonnější

Xenonové světlomety jsou obecně výkonnější než původní halogenové, montované výrobcem vozu. V kombinaci s technologií XENARC poskytuje tento xenonový světlomet až o 110 % více světla a až o 40 % bělejší odstín, který je v noci jednotnější a poskytuje očím příjemnější výhled na vozovku. Dále je světelný paprsek xenonového světlometu až o 60 % delší než paprsek halogenového. Díky těmto výrazně vylepšeným parametrům se nejen zkvalitňuje výhled řidiče na vozovku, ale také se zrychluje jeho reakční schopnost. V neposlední řadě jsou vozidla, osazená xenonovými světlomety, mnohem lépe viditelná pro ostatní účastníky silničního provozu.

Parametry a specifikace

Konfigurátor podle vozu

Výrobce FORD
Model FOCUS III (HATCHBACK) [07/10-], FOCUS III limuzína (SEDAN) [07/10-], FOCUS III Turnier (KOMBI) [07/10-]
Kód:  AUPR01860
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  LEDHL102-CM
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB07