Obnovit stránku

Pikatec Ochrana na kola Ceramic

Novinka! Nedělní objednávky doručíme již dnes nebo v pondělí (Jak si vyberete :)
399 Kč
330 Kč bez DPH

Pikatec Ochrana na kola Ceramic

Účinná ochrana disků kol před poškozením

Pikatec Ceramic Nano Protect Wheel se postará o perfektní ochranu hliníkových, chromovaných i lakovaných disků kol před poškozením a vysokými teplotami, které vznikají při brzdění. Po nanesení politury je povrch kola ochráněn velmi tvrdou neviditelnou vrstvou, která odolá náporu abrazivních částic a extrémním teplotám.


Vysoce odolný keramický štít

Odolný keramický štít zabraňuje ulpívání nečistot a brzdného prachu v struktuře povrchu disku. Díky odolnosti vůči extrémním teplotám až 550 °C jsou částečky nečistot zachyceny v polituře, z které je snadno odstraníte tlakem vody a otřete utěrkou. Ceramic Nano Protect Wheel vyniká dlouhodobým účinkem, výbornou přilnavostí, odolává chemikáliím i UV záření a zvyšuje lesk lakovaných disků.  Řada nanokosmetiky Pikatec Ceramic

Revoluční řada nanokosmetiky Pikatec Ceramic částečně vychází z nejvyšší řady Diamond, je ale cenově dostupnější. Poskytuje vysokou UV ochranu laku a oproti předchozí řadě disponuje několikanásobně lepší tvrdostí a otěruvzdorností. Tato kosmetika navíc uzavírá póry v laku a zajistí tak vysokou odolnost vůči pronikající vodě, průmyslovým saponátům a také extrémním teplotám až 550°C.


Inovativní technologie Pikatec Car

Nanotechnologie Pikatec Car nabízí nejmodernější ochranu laku, kol, skel a interiérů vozů, jejíž hlavním principem je vyhlazování a zpevňování povrchů pomocí tenkého filmu ochranné politury s obsahem speciálních nanočástic. Tyto částice utvoří na povrchu laku neviditelný ochranný štít, který vniká do mikrotrhlin laku a chrání ho před poškozením letícími předměty jako je špína, štěrk apod.


Správná aplikace přípravků Pikatec Car

Pro správnou funkčnost nanokosmetiky Pikatec je důležitá důkladná příprava ošetřovaných povrchů. Před samotným nanesením ochranných politur je potřeba povrch pečlivě vyčistit a odmastit. Na takto připravené povrchy posléze aplikujeme ve velmi slabé vrstvě jednotlivé politury. Po uplynutí určené doby tuhnutí svrchních vrstev dané povrchy vyleštíme a vyčkáme 12 hodin, během kterých politury plně vytvrdnou.

Parametry a specifikace

Použití

Použití Disky, Chrom a kovy

Použití

Použití Disky

Typ kovu

Typ kovu Chrom, Hliník
Kód:  AUPR16361
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  180101010015
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB27