Obnovit stránku

Pikatec Ochrana na skla Ceramic

479 Kč
396 Kč bez DPH

Pikatec Ochrana na skla Ceramic

Komplexní ochrana skel vozu

Ochrana skla Pikatec Ceramic Nano Protect Glass snižuje ulpívání nečistot a účinně odpuzuje vodu. Po nanesení na povrch vytvoří speciální ochranný štít, který vnikne do pórů ve skle, a vytvoří tak dokonale rovnou vrstvu. Díky tomu se nečistoty nemohou zachytit. Povrch ošetřený přípravkem je o mnoho tvrdší a je chráněn proti poškrábání od letících nečistot.
Prostředek odpuzuje vodu z povrchu skla samospádem či prouděním vzduchu. Stékající voda posléze odstraňuje nečistoty z povrchu skla. Při dešti tedy dochází k samočistícímu efektu. Prostředek poskytuje výbornou rezistenci proti tvorbě vodního kamene a usazenin.Inovativní technologie Pikatec Car

Nanotechnologie Pikatec Car nabízí nejmodernější ochranu laku, kol, skel a interiérů vozů, jejímž hlavním principem je vyhlazování a zpevňování povrchů pomocí tenkého filmu ochranné politury s obsahem speciálních nanočástic. Tyto částice utvoří na povrchu laku neviditelný ochranný štít, který vniká do mikrotrhlin laku a chrání ho před poškozením letícími předměty jako je špína, štěrk apod.

  • Spolehlivá ochrana skla
  • Vytvoření ochranného filmu na povrchu 
  • Zabraňuje usazování nečistot
  • Působí voděodpudivě
  • Zajišťuje bezpečnější výhled při zhoršených klimatických podmínkách
  • Snadné odstranění námrazy - bez škrábání 
  • Ochrana proti oděru
  • Jednoduchá aplikace v 5 krocích 

Správná aplikace přípravků Pikatec Car

Nanesení přípravku není vůbec složité. Stačí vám k němu 5 kroků. Povrch je třeba nejdříve důkladně vyčistit a odmastit. Poté naneste ochranou polituru, nechte několik minut působit a následně rozleštěte pomocí hadříku. Nakonec zbývá už jen aktivace. Pouze opláchnete či otřete povrch za účelem „nastartování“ hydrofobního (odperlovacího) efektu. Jedno nanesení politury Pikatec ochrání váš vůz po dobu 12 měsíců.
Vždy si přečtěte aktuální návod zde.


4,3
Hodnotilo 8 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
2
uživatelské recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Použití

Použití Autoskla

Použití

Použití Světlomety, Sklo
Kód:  AUPR16360
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  180101010014
P-DC1-WEB12