Obnovit stránku

Pikatec Sada na plasty

Novinka! Nedělní objednávky doručíme již dnes nebo v pondělí (Jak si vyberete :)
549 Kč
454 Kč bez DPH

Pikatec Sada na plasty

Komplexní ochrana plastových částí vozu

Ochrana na plasty Pikatec Nano Plastic Protection Pack dokonale ochrání povrch plastových částí vašeho vozidla, jelikož zarovná póry a vytvoří ochranou vrstvu, které eliminuje ulpívání nečistot na povrchu. Tento prostředek výrazně zvyšuje tvrdost povrchu, který je tak ochráněn proti mírnému poškrábaní a rozpadu.
Vrstva povrch rovněž chrání před UV zářením, takže nedochází k blednutí barvy. Prostředek má po aplikaci životnost až dva roky. Přípravek rovněž zabraňuje zaprášení a zamaštění palubní desky.
Sada obsahuje: čistič plastů (50 ml) a ochranu plastů (30 ml). Ochrana vystačí na 6 m2.Inovativní technologie Pikatec Car

Nanotechnologie Pikatec Car nabízí nejmodernější ochrana laku, kol, skel a interiérů vozů, jejíž hlavním principem je vyhlazování zpevňování povrchů pomocí tenkého filmu ochranné politury s obsahem speciálních nanočástic. Tyto částice utvoří na povrchu předmětu neviditelný ochranný štít, který vniká do pórů povrchu a chrání ho před poškozením a usazováním špíny. Díky vyhlazení je povrch přirozeně antibakteriální a díky odpudivým silám nanočástic je navíc antistatický.

  • Spolehlivá ochrana plastů
  • Vytvoření ochranného filmu na povrchu
  • Zabraňuje usazování nečistot a mastnot, jako jsou například otisky prstů
  • Odpuzuje prach
  • Chrání proti oděru
  • Přirozeně antibakteriální povrch (nevzniká živná půda pro bakterie ani plísně)
  • Jednoduchá aplikace v 5 krocích

Maximální ochrana povrchu

Ošetřený povrch je chráněn proti UV záření a odpuzuje nejen vodu, ale i olej a prach. Materiály díky politurám nekřehnou, svrchní barvy a laky nepraskají. Stálá barevnost je u chráněny´ch povrchů vy´sadou jak pevny´ch, tak i textilních materiálů včetně kůže. Zároveň jsou materiály politurou vyhlazené a ochráněné tvrdou, ale zároveň pružnou vrstvou, která je odolná proti mechanickému poškození.
Každý materiál má pod mikroskopem velmi členitý povrch plný nerovností, ve kterých se dlouhodobě usazuje prach, mastnoty a jiné nečistoty. Tím mimo jiné vzniká ideální živná půda pro bakterie. Je velmi zdlouhavé a mnohdy i nemožné z těchto nerovností špínu a nežádoucí nečistoty zcela vymýt.


Správná aplikace přípravků Pikatec Car

Nanesení přípravku není vůbec složité. Stačí vám k němu 5 kroků. Povrch je třeba nejdříve důkladně vyčistit a odmastit. Poté naneste ochranou polituru, nechte několik minut působit a následně rozleštěte pomocí hadříku. Nakonec zbývá už jen aktivace. Pouze opláchnete či otřete povrch za účelem „nastartování“ hydrofobního (odperlovacího) efektu. Jedno nanesení politury Pikatec ochrání plastové části interiéru vašeho vozu po dobu 24 měsíců.

Vždy si přečtěte aktuální návod zde.


4,7
Hodnotili 3 zákazníci
90 %
zákazníků doporučuje
?
neznámá reklamovanost

Parametry a specifikace

Objem

Objem 50 ml (0,05 l)

Použití

Použití Plasty

Použití

Použití Plasty

Určeno k odstranění

Určeno k odstranění Nečistot
Kód:  AUPR16371
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  180111010037
P-DC1-WEB13